Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolok túl mindent és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolok túl mindent és kezdek megőrülni? Mit ér a bizalom, ha folyton megrendít benne? Tudnátok tanácsot adni? Teljesen elvagyok már veszve. (bocsánat a regényért, köszönöm ha elolvasod) 18L

Figyelt kérdés

Párommal, 2 éve vagyünk együtt, kisebb nagyobb megszakítással. Voltak korábban is konfliktusok, de azokat többnyire sikerült helyén kezelni. Azonban az utóbbi időben egyre feszültebb a levegő köztünk. A kiváltó oka, hogy kezd megrengeni a bizalmam iránta, hogy valóban őszinte-e velem, mert egyre jobban bizonyosodik, hogy állandóan a képembe hazudik. RÓlam tudni kell, mint a lányok többsége, és is elég féltékeny típus vagyok, mivel volt barátom kiölte belőlem a maximális bizalom érzését bárki iránt. Na de, megbeszéltem mindezt barátommal is, mikor mi bánt. Volt hogy rájött egy insta-követési roham , ahol a szebbnél szebb lányokat követte be és szivezte végi posztjaikat. Eleinte nagyon feldúlt voltam miatta, de mára kontrollálni tudom, ha ilyet tesz, és inkább nem szólok. De megint elkezdte ezt a "hobbiját", pedig megígérte nem teszi, ha nekem ezzel rosszat csinál. Volt neki egy nagy szerelme, aki csak játszott vele, mint kiderült, a mai napig koslat utána (ma tudtam meg) És itt megint egy érvágást kaptam, hogy mégis miért?? Próbálok mindent megtenni annak érdekében, hogy tetszek neki, megfeleljek neki. Ugy látszik kevésnek bizonyulok még így is. Mikor megkérdezem tőle miért követi be azt a lányt, ismeri e; akkor azt mondja kitölri. Pedig csak megkérdeztem, nem utasítottam rá, hogy tegye azt.


A legjobban az esett rosszul, mikor múlthéten nála voltam, mutatott egy alkalmazást a telefonján ls véletlen bekapcsolta a mobilnetjét, ami olyan ijedtséget váltott ki belőle. Itt gyanakodtam miután felfogtam, hogy miért kell ennyire megijedni tőle. Ezt követően anyukája megkérte, nézzen meg valamit a telefonján, erre mondta inkább a szmítógépen nézi meg. Pedig a lefenon kb. 10 mp-es művelet, és mire a sz.gép bekapcsol, stb...Itt teljesen megrendültem, hogy mégis mire ez a visekedés. Ma vagy 5. alkalommal ismét bekövette instán báványozott nagy szerelmét, ami egy újabb olaj a tűzre. Hiába mondtam neki zavar, mert úgy érzem nem vagyok neki jó, vagy elég. Tagad mindent! Nem tudom már mire gondoljak :(



2018. nov. 13. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dragam.. jobban jarsz, ha szakitasz. Nem bir a verevel.. nem veled van baj, miatta ne is valtozz. Ebbol ugy nez ki, nem tisztel elegge.
2018. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm tanácsolta, mikor nem tapad hozzá a telefonja és szabadon hagyja mikor kimegy valamiért, gyorsan nézzek bele, mert mikor történt az az ijedős dolog, lehet nem törölte ki "az illetőt" ha az van a dologban, és félt hogy meglátom. . Ezt nem érzem annyira fair dolognak, mert azért kell az embernek egy magánszféra, és ez szerintem már az. Aztán elgondolkodtam rajta, de félek még nagyobb fájdalom és törés lenne amit benne látnék. Szeretnék bízni benne, de az utobbi húzásai után már nem megy, múlthetivel kiverte a biztosítékot. Szeretet, kötődés ide vagy oda, ő így rohadtul jól elvan, én meg csak padlózok folyamatosan miatta. Tényleg el kell engednem bármennyire is fáj :(
2018. nov. 13. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Vagyok. Sajnalom.. kenytelen leszel. Csak magadat emeszted ebben a kapcsolatban. Hat adj magadnak egy uj eselyt a boldogsaghoz. A telefonba nezegetest inkabb hanyagold.. mivel hat nem egy szep dolog es sztem ha megkatnad mi van benne, meg jobban fajna a dolog. Lepj, de tenyleg, ovd meg magad a nagyobb csalodastol
2018. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lasd be, hogy ez a kapcsolat mar regen rossz,mert ahelyett, hogy megbeszelnetek, itt a gyakorin tanakodsz, es probalsz segitseget kerni.
2018. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek vagy még vele? Beszéltetek erről már és így is letojja, a lány bekovetese és a szivacskék fontosabbak. Sosem vágtam ha csak megnézi max az miért nem elég az ilyennek? És ilyenkor mit mond neked?


Tahó a gyerek, és jó tanács hogy menekülj az ilyen lajkolos fiúktól.

A telefonrejtegetes meg sosem véletlen, nálunk sincs ilyen.

Épp bele is nézhet ha az enyém van közelebb.


Nem te vagy nagy igényű, hanem normális kapcsolatban eleve tahó húzás ez, amit ő csinál. Én nem humán tovább ezt a helyedben, utána meg szabadon mehet ahhoz a csak hoz, amelyikhez akar.


De azt tudd hogy hivatalosan is hülyének vagy nézve azzal, hogy most is szabadon lájkolja az meg követi az exet.

2018. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már az eleve probléma hogy te meg akarsz neki felelni. Ha te nem vagy úgy jó neki ahogy vagy akkor ne is változz meg. Akármit is teszel neki soha nem leszel elég jó. Hagyd ott a fenébe és keress olyan valakit aki valóban megbecsül és téged fog szeretni.
2018. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem férfi, hanem csak egy kis taknyos hülyegyerek.
2018. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!