Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a férjem különböző sex cset , és társkereső oldalakat nézeget? Az ő állítása szerint nem keres rájuk csak reklámok jelennek meg neki és amikor rá kattint akkor jön rá hogy milyen oldal is az.

Figyelt kérdés
Mivel tud olvasni rá jöhetne anélkül is hogy meg nézi milyen oldal az.Nyomoztam ,nincs fel regisztrálva egyik oldalra sem. Mindent meg kap amit egy pasi kaphat sex téren. Nem vagyok egy házi sárkany sem ,szóval nem értem a gondolkodásat. Főleg úgy hogy tudja milyen módon voltam megalázva az előző kapcsolataimban. Megjegyzem mióta szóvá tettem törli az előzményeit. Szerintem ez nem csak nekem gyanús. Ti mit gondoltok?
2022. nov. 11. 03:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
Egy kis szex chatben nincsen semmi. Nincs fizikai kontaktus.
2022. nov. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Valszeg ez nem csak neked gyanús.
2022. nov. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

figyeld ki valahogy, mit művel.

Elhiszem, hogy rosszul esik, én a barátnőmet kaptam rajta, hogy társkeresőn vacakol. Amikor elmondtam neki, még ő sírt, és mentegetőzött.

Megsajnáltam, de....aki ilyen, az nem változik.

2022. nov. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
El kaptam én is csak esküdözik hogy nem érdekli csak reklám és amikor meg nyitja akkor derül ki mi az, mivel törli az előzményeket nem tudom nyomon követni,de még lessz egy harc és falhoz állítom miért töröl vagy miért inkognitóban nézeget,Elég nyitott vagyok amúgy tudja ha felnőtt filmeket akar nézni nézhetjük együtt, abból úgysem csak nézelődés lenne ,de nem hajlandó. Ezért nem értem miért jó ez neki, és ha tényleg úgy szeret ahogy mondja miért nem tisztel annyira hogy abba hagyja ezeket a dolgokat. Én sosem tudnék fájdalmat okozni neki.
2022. nov. 11. 04:22
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Az ember már böngészni se böngészhet nyugodtan? Édes istenem… reggeli házisárkányunk megérkezett.
2022. nov. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tényleg, csak sex cset meg társkereső van a neten? Böngésszen csak ne nézzen hülyének. Mondja meg ha menni akar és szabad utat kap.
2022. nov. 11. 04:31
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Ezt te is tudod.
2022. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
5os te amúgy normális vagy? A csaj férje rib. ancok után kajtat a neten, hat mégis mi van abban, hisz minden férj ezt csinálja😆 megsugom, nem. Maximum nálad lehet ez a norma, meg a családban amiben felnőttel. A kérdező teljesen jogosan van kiakadva, a te szinted nem a társadalmi norma szerencsére.
2022. nov. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
Tőlem azt néz a férjem akit és amit akar. Ha menni akar elmegy. Az se tartaná vissza, hogy pattogok miatta. De eddig maradt. Ezek szerint ez működik. A te taktikádban nem vagyok biztos, hogy bejön. Én, ha beledumálna a férjem, hova kattinthatok és kivel beszélhetek, már szingli lennék.
2022. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem 2 éves kapcsolat. A volt párjai 10 évvel idősebbek voltak mint ő nem voltak nyitottak semmire(előjáték meg ilyenekre gondolok), én 8 évvel fiatalabb vagyok nála,nyitott mindenre, szeretem az új dolgokat főleg ha ezzel boldoggá tehetem. De akkor ezek szerint ez sem elég. És még én érzem szarul magam hogy vajon mi lehet a baj velem.
2022. nov. 11. 06:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!