Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok lehet?

Figyelt kérdés
Megismertem a tökéletes férfit,törődik velem,kedves,figyelmes,takarít,vacsival vár stb. A probléma az vele,hogy folyamatosan elkölti a pénzét és utána én tartom el a hónap felétől,pedig jól keres,de sok a tartozása és ez kicsit kiábrándító,hogy minden hónapban az én pénzemből élünk és nem tudok félre tenni a saját terveimre.
2022. nov. 12. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem az anyja vagy, kedveskedni egy haver is tud. Nem tudsz mellette fejlődni, nem tudtok együtt fejlődni, nem túl előrelátó..

pofám leszakadna ha férfiként nő tartana el, illetve ép eszű felnőtt átgondolja meddig is tud nyújtózni a takaróval.. szóval szerintem eleve nem 100 as csak a ködtől nem látod.

2022. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megismertem a tökéletes férfit"


A kérdésed alapján mégsem! Te tudod neked mi fér bele!

2022. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Tökéletes Ffit ez viccnek is rossz,egy komolytalan, céltalan,tróger, akinek sose lesz pénze,gratula tartsd el nyugodtan neked sincs eszed...
2022. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy életművész csávó, aki eltartót keres. Azonnal kuka.
2022. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!