Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység miatt meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység miatt meg lehet utálni/ ki lehet szeretni a párunkból?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindenki arra vágyik, hogy azért szeressék, aki, arra meg senki, hogy azért büntessék, aki nem.
2022. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet vele ölni az érzéseket ez tény.
2022. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsönösen
2022. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Volt egy lány, akivel együtt voltam. Látott egy ismerőse beszélgetni egy másik lánnyal, akit régről ismertem és kb. 5 percet beszéltünk az UTCÁN. Ennyi volt. Mire hazaértem, teljesen kiakadt és sírva jött nekem, hogy én más csajokkal vagyok.

Aznap pakolhatta is ki a cuccát. Teljesen elmúlt felé minden érzésem. Kb. úgy őrjöngött, mint egy állat és semmit sem akart meghallgatni.

2022. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki minden okot megadott a féltékenységre, és a másikra mutogat, sajnáltatja magát.. Ott jobb is ha nincs pozitív érzés😂
2022. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4, ebben csak az az érdekes, ha korábban nem történt semmi ami miatt nem bízott benned... Mert ha azonnal így reagált és nem kérdezett akkor előzménye is volt... Én azt mondom, nincs bizalom, nincs kapcsolat, kar erőltetni, millió férfi és nő van a világon, tovább kell lépni..


Kár elemezni, sőt eleve furcsa a kérdés... Azt nem mi tudjuk, hogy kiszerettel-e valakiből... Nyilván ilyen esetekben teljesen egyéni... Aki okot ad rá legtöbbször tűri mert jogos, amíg le nem bukik... Ha nem adott okot a bizalmatlanság ra akkor értelemszerűen kilép

2022. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán, akár ártatlan vagy, akár bűnös.

Ha jogtalan a vád, azért ábrándulsz ki egy idő után.

Ha jogos, akkor meg egyszerűen nem akarod a fejedet hurokba tenni, igazából ennyi...

2022. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!