Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, van egy párom aki korábban párszor lefeküdt egy haverjával. Számomra ez szakító ok ha azután is együtt lógnak viszont ezt már a kapcsolatban később mondta el nekem.


Jeleztem hogy engem ez zavar, bár nem kértem elkerülte a srácot, a közös társaságukba nem járt hogyha ő is ott volt.


Most azonban egy szülinapra el akar menni. Nyilván eszembe sincs tiltani de nagyon rosszul érzem magam miatta.


Főleg hogy ő nagyon kiakadt az én baráti társaságom egy lány tagjára aki mindig odáig volt értem de sosem történt köztünk semmi. Megkért hogy ne beszélgessek ezzel a baráttal mert rosszul esik neki. Megértem és nem is keresetem.


Tényleg semmi rosszat nem csinál azzal ha valaki más szülinapi bulijára megy el, de mégis olyan rossz érzés van bennem ettől a gondolattól hogy együtt iszik azzal a sráccal.



2022. nov. 2. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés, hogy mennyi idő telt a lefekvések és a ti kapcsolatotok között, illetve hogy ti mióta vagytok együtt. Ha régi sztori, én elengedném a dolgot, nem érdemes ilyeneken lovagolni, viszont akkor ezt ő se tegye fordítva.
2022. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Bízz meg benne annyira, hogyha ő téged választott, akkor nem fog megcsalni.

Nem tudsz elmenni esetleg te is erre a szülinapra?

2022. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos elmenni. A legutolsó kalandjuk és az összejövésünk közt pár hét telt el. Amíg randizgattunk nem feküdt le vele ha találkoztak is. Mi 1 éve vagyunk együtt. Bízom benne hogy most sem történik semmi.


Csak nem volt teljesen őszinte korábban és én már az elején meghúztam a határokat ő pedig ezt később vallotta be. Ezért zavar a dolog...

2022. nov. 2. 11:48
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Jogosan zavar! Meg aztán arra se vegyél mérget, hogy randizgatások alatt nem feküdt vele össze. Nálunk is volt ilyen szitu, azòta nem beszél a haverral, mert megmondtam, hogy oké, ami elöttem volt a te dolgod, de mostmár a miénk, szòval többet ne talizz vele, mert rohadt zavarò.
2022. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4. Igaza van.

Te képes voltál ignorálni miatta egy ismerősöd mert neki szúrta a szemét akivel egyébként semmi nem volt köztetek csak szimpátia.

Neked meg nehogy probléma legyen már, hogy lerészegedik a k*ropajtival..

Ha te ezt meg tudtad tenni érte az a minimum, hogy Ő is.

Azért papucs ne legyél már bro…

Ott mindig is lesz köztük valami féle kapcsolat.

Ha nem képes rá akkor lapátra vele mert csak rosszul jársz..

Ha ezek után mégis megy mert “mégsem lesz ott az a srác” duma akkor úgy vágd ki, hogy a lába se érje a földet.

2022. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyanús, te kiktattál valakit mert féltékeny rá, de ő nem... Ez elmond mindent
2022. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!