Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy nem vagyok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem vagyok hozzá elég jó?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel ismerkedek, mindketten huszonévesek vagyunk. Neki kb tökéletes teste van, semmi zsír és felesleg nincs rajta.

Én ellenben (teltnek se mondanak) de nem vagyok vékony. A méretem kb 38-42,inkább 40. Most kezdek majd el edzeni is.

Mégis azt érzem nem leszek elég jó…persze mindig dicser soha nem mondta h fogyjak le, meg a szex is jó velem (állítása szerint velem a legjobb) mégis azt érzem hogy az exeihez képest semmi vagyok, elég más karakter vagyok. Nagyon adok az öltözködésre, ízlésesen öltözködök…én kb sose választok ilyen tökéletes testű partnert mert általában kisebbségi érzésem lesz mellette egy picit

Hogyan győzhetném ezt le magamba? Szépnek tartanak sokan, s ő is…de mégis…nagyon számít h vékony e valaki?

Magas vagyok, jól eloszlik a súly



2022. nov. 13. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ez jön be neki

Hogy teltebb vagy

Kérdezd meg tőle :) hogy mi a véleménye külsődről tényleg tetszel e neki? Ha nem lenne neki jó a szex akkor nem mondaná inkább tiplizne :)

2022. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én mindig vékony voltam, de sosem értettem, miért problémázik a túlsúlyon egy nő, ha az jól oszlik el. Elhiszed nekem, hogy sokkal vonzóbbnak tartják a férfiak a markolni való popsit/mellet, mint a deszka alakot? Nyilván neki így tetszel, különben nem veled randizgatna.


Ilyen érzésem amúgy nekem is szokott lenni izmos férfiak mellett, pedig én 8 éve kondizok xd És jó formás alakom van. Az önbizalom nem függ össze a külsővel, amint látod…

2022. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Azert mer edz valaki az nem jelenti , hogy csak a szalkas izmos nok vagy a szetteroidozott noi ferfiak jonnek be neki.. natur edzestol mondjuk csak formasodni tudsz .
2022. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exeihez méregetni magad elég nagy butaságra vall. Ők azért az exei, mert mégsem jöttek be egymásnak.
2022. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Majd legközelebb nem kutakodsz az exek után Facebookon.
2022. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én exeim is formásabbak voltak a feleségemnél, és mégis őt választottam. Ennyire boldog, és kiegyensúlyozott kapcsolatban soha senkivel nem voltam előtte. Nem cserélném el őt senkire sem. ♥️
2022. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem a vagány oltozkodesed teszi! hogy nem vagy unalmas!
2022. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudd viszonyítani magad: azt mondják, az az ideális súly a nőknél, ha a 100 fölötti magasságából levon 10-et. Ha 172 cm, akkor 62 kg. az ideális, a fiúknál nem kell levonni, náluk 72 kg. az ideális. De ne aggódjál, ha sportolsz, akkor te is hasonlóan jól fogsz kinézni, mint a párod. Az a lényeg, hogy az érdeklődési körötök egyforma legyen, és el tudjon képzelni akár anyának is, aki szívesen főz otthon például.Hogy ne csak szexre tudjon elképzelni.
2022. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Ezt cáfolnám, én 157 cm vagyok és most 51-52 kg-val vagyok pont ideális. Edzek, formás fenekem van, van cicim is. 47 kg-val pálcika voltam, egyáltalán nem az az ideális súlyom.

2022. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igaza van a 8nak. sport nélkül figyelj oda mar
2022. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!