Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy rossz emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy rossz emberhez mentem hozzá!?

Figyelt kérdés
Most volt az esküvőnk két hónapja, már egy jó ideje viharos a kapcsolatunk. Másfél éve elkezdett kamionozni, persze nekem ezt nagyon nehéz volt feldolgozni , fel tudtam fogni , hogy miért csinálja , csak hát nő vagyok 25 éves, persze , hogy azt szeretném hogy többet legyek a szerelmemmel. A lényeg , hogy teljesen úgy érzem , hogy elhanyagol .. amikor haza jön nem foglalkozik úgy velem. Mindent meg ad, de nincsenek intim perceink együtt mint régen , nem konkrét a szexről van szó , hanem ölelés ,egy - egy puszi vagy csók napközben , amire nekem szükségem van, hogy ha már bevállaltuk ezt , hogy alig találkozunk akkor valahogy csak érezni kell hogy fontosak vagyunk a másik számára . Viszont a baj, hogy van egy férfi a munkahelyemre bejár akinek mar régóta tetszem, meg a férjemet nem is ismertem amikor bejárt , de sosem szerettem volna tőle semmit. Most mar néha várom mikor jön , ahogy rám néz, ahogy megszólít ... de ez mi ? Nem csalnam meg a férjem , elítélem az ilyen dolgokat , de mar ettől is lelkiismeret furdalásom van . Mit csináljak ?

2016. okt. 7. 00:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Semmi figyelmet nem kapsz a ferjedtol ezért érdeklődsz az iránt akin azt látod, hogy erdeklodik irantad. Beszélj a férjeddel errol, mert ha nem változik akkor rá fog menni a hazassagod.
2016. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Beszélj a férjeddel.
2016. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki , hogy szeretnek több figyelmet , de ő teljesen úgy érzi hogy mindent jól csinál... tényleg szeretem őt azért is mentem hozza ! Őszintén megmondom felek , hogy mi lesz velünk később ...
2016. okt. 7. 01:23
 4/29 anonim ***** válasza:

Röviden tömören van olyan nő aki tud így élni, és van olyan aki nem.

Te olyan vagy aki nem tud, ez gondolom neked is nyilvánvaló.


Nem leszel boldog ha vele maradsz, vagy ha ő abba nem hagyja a kamionozást.

Ezer féle verzió létezik.... Ismerek kamionosokat, és kamionos feleségeket, van aki hűséges, van aki nem, van aki "csak" napi szinten beszélget mással de nem csalja meg a párját, van aki már többször is megtette, van aki k.rvázni jár, van ahol nagyon hűségesek és jól elvannak, most nem csak a férfiakra értettem ezt...mert konkrétan én is bonyolódtam egy kamionos feleséggel....


Egy biztos, darabig lehet bírni... Aztán majd lesz valami. De jobb nem megvárni azt, én így gondolom, előtte kellene cselekedni. Szerintem vele kellene beszélned konkrétan megmondani hogy te így ezt nem fogod bírni, jöjjön haza, vállaljon otthon munkát, vagy elhagyod! Hagyj neki gondolkodási időt! Ha csak célozgatsz dolgokra az úgy nem fog menni, mi férfiak nem értjük a célozgatást. Az asztalra kell csapnod, ha azt akarod hogy együtt maradjatok.

2016. okt. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ,hogy nehezen bírom , annyit mondott , hogy próbáljak mondani neki egy olyan munkahelyet itt Magyarországon amiből előrébb tudunk jutni , hat sajnos nem tudtam semmit . Így csendben maradtam . Azt mondta döntsek , volt , hogy mondtam neki , nekem nem megy , akkor össze veszett velem nagyon, persze kibékültünk . Nem tudtam mit csináljak , szeretem öt , ha most vége lesz a kapcsolatnak jó lesz nekem ? Mert tény ezt a munkát nem tudom elviselni , de valószínű azt sem ha szakitunk . Ő nagyon jó ember , családcentrikus , szereti a gyerekeket , tényleg próbál egy jobb életet biztosítani . Csak ha haza jön akkor az édesanyja a keresztfia az első mindig .. én nem tudok közeledni fele mert eltol. Ez mitől van ?
2016. okt. 7. 03:00
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Viszont, ha így viselkedik veled ennyi idő után, akkor neked is érdemes elgondolkodni, hogy valóban így akarod e leélni az életed. Mivel nem vagy boldog ez egyértelmű. Érdemes ezeket átgondolni.

Külföldi munkában úgy, hogy mind a ketten kimentek nem gondolkodtatok?

2016. okt. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretne a családjától messzire költözni , így kényelmes . Az édesapja is kamionos , én az édesanyjával lakom ... viszont én nem gondolkozok azon hogy kimenjek , engem nem vonz külföld .
2016. okt. 7. 03:42
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire szeretem a másikat én is szenvednek egy ilyen kapcsolatban, mert ez nem kapcsolat. Ha nem tudod megbeszélni a ferjeddel, akkor valóban át kene gondolni az életed, hogy mi az amit szeretnel. 25 évesen nem írhatod le magad és boldognak kene lenned.
2016. okt. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Gondolkodnom még az igen előtt kellett volna , úgy szégyenlem magam :( nem bántam meg , csak ezt a helyzetet nem tudom kezelni . Köszönöm szépen , hogy írsz , most úgy érzem valaki végre megért !
2016. okt. 7. 04:22
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Ismerős a neved....Gondolod csak kamionozasbol lehet megélni,vagy többet keresni mint mások?!Hát qrvara nem,ezer milio más szakma terület létezik ahol jól lehet keresni és feljebb lehet jutni (és nem csak a fő városban)!A parod rettentő szűk látókörű ez miatt is szerintem....van egy ismerősöm aki kamionozik az első 1-2évbe voltak boldogok még belföldön volt és elég időt tudott tölteni a csajaval,mondanom se kell az első pár hónap külföld után a csaj dobta őt....Mondhat bárki bármit de a pénz nem minden áron fontos,pláne ilyen áron.....
2016. okt. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!