Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél olyan fèrfival, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél olyan fèrfival, akinek 40 évesen még mindig nagyon fontos hétvégente eljàrni inni a haverokkal?

Figyelt kérdés

1 ève vagyunk együtt, de mióta ismerem, màr az első naptól megmondta, hogy neki ez fontos, nem nagyon szeretne ezen változtatni.


Minden hètvège, a szombat biztos, néha a péntek is, esetenkènt a vasàrnap. De akkor otthon vagy a haverjànál iszogatnak. Szombaton ki tudja hol. Persze nekem nem mondja, hogy bárban lenne, de nekem kétségeim vannak, nem tudom mit csinàl, nem csal-e meg stb.


Ti bíznàtok egy ilyen férfiben? Ha havonta egyszer egy napot csinálnà,mèg el is fogadnám, de minden hétvègén...Csak én èrzem ìgy, hogy egy 40 èves fèrfi esetèben ez gàz?


Engem nem hív, azt mondja csak fèrfiak vannak. Sportol ès onnan a haverjai.



2022. nov. 13. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy alkoholista mániákus hazudozó, kellene a francnak… huszonévesek különbek.
2022. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Most azt várod, hogy mások mondják meg mit tegyél?

Megbízol benne vagy sem?

2022. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
egy éve tűröd, minek panaszkodsz akkor? még egy rosszul választó nő...
2022. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy együtt is lakunk. Azt mondta idővel ez változni fog, eddig nem törtènt meg.
2022. nov. 13. 13:43
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem is fog.. arra aztán várhatsz nyugdíjig, dönts neked megéri-e.
2022. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, nem ezt vàrom, csak vèlemènyekre lennèk kìváncsi.


Szóval, nem csak szerintem gàz ez, ugye?

2022. nov. 13. 13:44
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem, de össze se jöttem volna vele, nekem ez nem fér bele. És nem is csak azért, mert nem bízok benne, ha valóban csak iszogatnak mindig se akarnék ilyen kapcsolatot. Fiatalabb vagyok amúgy, de már most se tudnám elfogadni, nekem ez olyan, hogy egyetemen oké, utána max időnként, de nem minden hétvégén.

Nem gondolom amúgy, hogy aki így él, az rossz, csak ez nem nekem való, én se ez a típus vagyok és párnak se ilyet képzelek el.

2022. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Erről a sztoriról mindenki negatívan nyilatkozna.
2022. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha péntek esténként inna egy pár sört azt mondanám legyen bánja a fene de ez így nekem nem felelne meg. Már az elején elváltak volna útjaink.
2022. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2022. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!