Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos neked a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos neked a párod zenei ízlése?

Figyelt kérdés

Ha például ilyen zenét hallgat, az téged zavarna?


[link]


2022. okt. 27. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Fontos. Nekem nem mindegy, milyen zenét hallgat.
Nem fontos, mindenki azt hallgat, amit akar.
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Úristen, erre nincsenek szavak.
2022. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tessék?
2022. okt. 27. 22:00
 3/20 anonim ***** válasza:

Az se zavarna ha ilyet hallgatnal: [link]


De azert nem bannam ha zenei izlest leszamitva tobbe-kevesbe igényes lenne.

2022. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Igen, zavarna. Ez primitív, lélekromboló zene.


Amúgy fontos a zenei ízlés, mert többről van szó: lelkivilágot, gondolatvilágot, érzésvilágot is takar. Világnézetet, a világhoz való hozzáállást, stb.. De ugyanilyen az egyéb esztétikai ízlés is.


Persze ha csak d.gni akar vki, akkor nem számít, hogy azonosan lássuk a világot. De ha komolyan tervezek, akkor igen, sokat számít. Sokkal többet, mint a kinézet, vagy bármi egyéb.


34 ffi

2022. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
En is szeretem az erzelmesebb dalokat ,ezt is elhallgatom .
2022. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt pont nem ismerem, de az előadók megvannak, viszonylag gyakran hallgatunk akár közösen is ilyen trasht. Egyébként eltérő zenei műfajokat kedvelünk, de van átfedés. Zenei ízlés miatt nem ítélnék meg senkit.
2022. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Ez a zenei ízlés passzoljon, filmbéli ízlés passzoljon, esztétikai ízlés passzoljon, stb. könnyen áthidalható huszadrangú részletkérdések (hacsak mondjuk nem a zene teszi ki valakinek az életét), másrészt úgysem fognak tökéletesen passzolni. Ha olyan zenét is szeret, amit én nem tudok elviselni, akkor megkérem, hogy akkor hallgassa, amikor nem vagyok a szobában, vagy húzzon fel fülest, és ennyi.
2022. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Amíg nekem nem kell hallgatnom, addig végül is mindegy.


A zenei ízlés egy olyan dolog ami alapján le lehet vonni egy rakás (néha jogos, de általában teljesen alaptalan) következtetést a másikról, de ha megismerkedem egy emberrel akinek vonz a személyisége, és akiben látok értéket, akkor tudat alatt az agyam nem szorul rá, hogy a zenei ízlése alapján általánosítsak róla.


Magyarán ha random meghallom ezt a zenét, akkor rögtön arra gondolok hogy ezt biztos tinik, vagy prolik hallgatják, de ha összeismerkedem egy személlyel akit intelligensnek és szórakoztatónak találok, akkor nem fogom hülye prolinak gondolni akkor, ha megtudom hogy ezt hallgatja.

2022. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Retek szar!
2022. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Semennyire. Hallgassa ha tetszik neki.

30 éve vagyok férjnél. Párom szereti a kemény rock-kot, én utálom! Én szeretem az operát, ő gyűlöli!

De vannak közös zenei stílusok amit szeretünk. Például bulikban szinte bármilyen bulizenére táncolunk.

Ha metált akar hallgatni, megkérem szépen, hogy tegye be a fülhallgatót. Ennyi.

2022. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!