Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől érezheti úgy a nő hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érezheti úgy a nő hogy a háttérbe van szorítva és nem fontos?

Figyelt kérdés

Nekem ezt mondta barátnőm meg h úgy érzi nem tartozik közénk.


Ezt nem értem..a házimunka nem csak rá marad, bármire megkér bármikor hozok,segítek. A saját dolgaim félre teszem csakhogy az övé meglegyen. Fejbe tartom amit kér. Míg tőle ezt nem kapom meg igazán.


Nem értem h miért érzi nem tartozik közénk? - anyám h segítsen főz nekünk, de úgy h barátnőm is ehessen belőle betegsége miatt. Számtalanszor vesznek neki dolgokat.

Most is hívták át, ő azt mondta nem megy..( pedig 1 hete otthon van betegállományban, de nagy fájdalmai nincsenek)

Szóval önmagát löki el tőlük. Bármit mondanak támadasnak veszi..


Nekem ezek mind azt tükrözik h igenis fontos mert ha nem az lenne akkor nem tennék meg ezeket


2022. aug. 3. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet egy önbizalomhiányos önértékelési zavaros. Az ilyenek soha nem érzik magukat fontosnak egy kapcsolatukban sem fejen is állhatna a másik.


De esetleg kérdezd meg tőle hogy mondjon konkrétunokat mit szeretne. Ne azt sorolja mi a baja. Hanem mit szeretne hogyan lenne neki jo.

Habár engem nem érdekelnek ilyen kisebbségi komplexusos idióták bajai, de a pasik egy lyukért lemennek pincsibe. Én meg nő vagyok.

2022. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondja nem akar teher meg gond lenni senkinek. De amikor hívják át/ főznek kérés nélkül csakhogy neki könnyebb legyen akkor meg löki el magát.. hogy érezhetné magát közénk valónak ha kizárja így magát??
2022. aug. 3. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Tedd fel neki

Hogy éreznéd magad kozénk valónak

Miből látnad azt hogy fontos vagy

Mit szeretnél ahhoz hogy jol erezd magad


És ha ugy kezdi hogy ezt nem azt nem amazt nem

Kérdezd meg ujra. Nem azt kell tudni mit nem, hanem mit igen.

2022. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egy nőnek “megalázó” tud lenni ha az anyós főz. Lehet nem kizártnak érzi magát igazából hanem “verseny az anyóssal” … úgymond a pasija még anyához ragaszkodik. Lehet nőnek nem érzi magát melletted. Kérdezz rá óvatosan nála. Plusz ha van lehetőségetek hívjátok àt szüleiteket ebédre, vacsira. Picit fontosnak érezné magát végre! 😊
2022. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármitől.
2022. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4es hogyan lehet óvatosan rákérdezni?
2022. aug. 3. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Egyszerűen kérdezz annyit, hogy zavarja e , hogy anyud is szokott főzni? De ne haragosan és egyebek hanem kedvesen. 😊
2022. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!