Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire “normalis” helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire “normalis” helyzet?

Figyelt kérdés

A barátom es köztem volt szenvedély az elejen. Habar úgy tűnt, hogy mint ferfi nem jóképű, de az ágyban mégis jó volt vele. Mint kiderult, neki meg csak egy opció voltam es lehet nem is a legjobb.

Végül össze akart költözni es a helyzet is úgy hozta, hogy csak úgy tudtuk megoldani a helyzetet, hozzámköltözik, mivel engem más varosba hívott a munka.

Ő is dolgozik. Sokszor érzem, hogy túl sok nekem ez az egesz, hiszen évekig éltem egyedül es megszoktam a magányt. Eleinte szakítottam, hogy lehessek vegre egyedul ( azert is mert úgy éreztem hogy mással is kavar)de végül mindig kibékültünk.

Nehez megosztani a lakásom folyamatosan egy masik emberrel.

Nagyon nehez, hogy nem lehetek egyedul amikor akarom. Ugyanakkor most mar tudom, hogy nelkule meg rosszabb. Nem akarok mar ismerkedni elegem van a pasikból, megállnák ennél


2022. nov. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Vannak emberek akiknek olyan kapcsolat kell ahol külön él a férfi és a nő, ezzel nincs is gond, szerintem normális a mai világban.
2022. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Hogy ennyire panaszkodsz, nem normális. Még jó, hogy nem arra hivatkozol, most is pelenkázod magad, mert megszoktad 2 évesen a pelust! Ugye ahhoz nem szoktál hozzá, hogy apukával alá kell írni az ellenőrzőt? Mert ugye már az sincs, remélem, nincsenek ennek hiányában problémáid.

Ha jó vele, akkor legyél vele, és próbáld meg elfogadni, hogy nem egyedül vagy. Vagy költözzetek olyan lakásba, ahol lenne saját szobád is, pl. egy dolgozószoba. Vagy küldd el néha, mondd neki, hogy szeretnél egyedül lenni, addig plázázzon vagy sétáltasson kutyát vagy mosson autót vagy bármi.

2022. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha már az elején ilyen, akkor nem lesz jobb később se. Adj le a komfortból, költözzetek másik lakásba, ha úgy oké, akkor nem vele van a gond. Viszont ha tényleg rá vártál volna, akkor nem lenne ennyire nehéz az együttlakás, ne ragadj le valakinél, csak mert eleged van a keresgélésből.. ne válj el
2022. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több szoba van de nem segít úgyis mindig egy szobaban vagyunk. Főleg hétvége a nehez.
2022. nov. 14. 06:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szereted, azért idegesítő
2022. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!