Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok a jövőnket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok a jövőnket illetőleg, voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
30as férfi vagyok, párom 40 múlt és 5 éve élünk együtt. Neki van két gyermeke az előző kapcsolatából, miután elvált, ismertem meg. Mostanában egyre többször hozza fel a baba témát mert tudja, hogy én is szeretnék sajátot, ami igaz is de nagy dilemmában vagyok és próbálom kerülni a dolgot mert nem vagyok benne biztos, hogy tőle akarok-e. Mármint ő nagyon jó anya és én is szeretem, de egyszerűen más életet akarok a gyerekemnek. Az ő családjuk falun él, én teljesen városi srác vagyok, náluk nem olyanok az ünnepek, családi alkalmak amilyeneket mi megszoktunk. Például az én szüleimre se voltak kíváncsiak még eddig. Ha náluk vagyunk csak maguk között beszélgetnek hogy ki kinek a kije a faluban, ki hova ment ki halt meg stb. Rosszul vagyok hogy semmi értelmes dologról nem lehet beszélgetni, nem ismerik a világot, nincs semmi közös témánk. Szóval nem tudom hogy ide akarok e saját babát.

2022. nov. 14. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de eddig hogy nem gondoltal ebbe bele ? Öt éve vele vagy, most jutott eszedbe, hogy más környezetben és család típusban el, mint ahova te gyereket szeretnél?

Illetve öt éve húzod ezt, ő már negyven éves, ha most elhagyod és elkezd ismerkedni, akkor már nem biztos, hogy lehet valakivel gyereke…

2022. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Az a nő, akivel a legjobban kijöttem volna és életem nagy szerelme volt, olyan baráti, családi kapcsolatokkal rendelkezik, hogy mégsem tudtam elképzelni vele a közös jövőt.
2022. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Nem szeretnék vészmadárkodni, kérdező, de belegondoltál ár, hogy tíz év múlva a nejednél beköszönt a menopauza, te meg a legszebb férfikorban leszel?
2022. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!