Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyán beszél velem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán beszél velem a párom ha haragszik rám de nem csak előttem hanem a hátam mögött is tiszteletlen. Régen szépen beszélt rólam a hátam mögött is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt lehet már nem szeret annyira régen sokkal normálisabb volt velem.
2022. aug. 8. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos vannak ilyen tipusok!

Vmiért nem tudják kontrollálni az indulataikat,ki kell adni magukból. Van amikor a hozzá közel lévő emberen csattan az ostor,de ez ilyenkor nem tudatos! Ilyenkor annyira viszi őket az adrenalin a hírtelen felindulás miatt,hogy néha azt se tudják mit mondanak!


Erről beszélnetek kell,ha ingerülten akkor úgy,de fel kell neki hoznod!


Az nem jelenti azt hogy nem szeret ,mert csúnyán beszél veled amikor felidegesíti vmi. Amikro ilyen helyzet vab jó ha már abban a pillanatban tudatod vele hogy ez nem helyes amit csinál, és vegyen vissza...ha továbbra is csinálja hagyd ott kicsit,hagy nyugodjln le,hagyd a gondolataival ott,aztán ha úgy látod hogy javult a kedélyállapota ,akkor beszéld ezt meg vele!

2022. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

+ ha valakinek nem csak a szája jár hanem a keze ott szakítás! Az súlyosbító tényező!


Tudom tudom,a lelki sértés meg a fizikai erőszak ugyan olyan rossz tud lenni,vagy néha még a leleki rosszabb,de nálam ez így van.

2022. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi komplexusosak ilyenek.

Probalnak kompenzalni azzal hogy a masikat leminősitik hogy valahogy fentebb keruljenek a vitában.


Primitiv hozzáállás.


Barátom(ertelmiségi extra helyes es gazdag),is csinalja ha féltékeny dühös, hogy engem mindennek elhord. En meg elkezdem utánozni csak gúnyolva a ronda szavait es hozzá teszem hogy ennyit tudsz csak paraszt? rondan beszelni.


Tehat ő elmondja szép hosszasan nekem azokat a szép magyar szidásokat én meg sorban visszaismétlem neki közben ugyanazt.

Hasonlit ahhoz a szójátékhoz is hogy elmondanak 10 szót es vissza tudod e adni helyes sorrendben :D


De csak telefonban merek szemtelenkedni, élesben nem.

Rólam lepereg amugy ugy értve hogy önbizalmamat csak növeli az amikor a masik egy kétségbeesetten kapálózik érvei nincsenek, csak halandzsázni tud már, azaz sarokba van szorítva valójában

Es csak egomat sérti hogy tiszteletlen, ezért teloba vagy gunyolom, ha személyesen van ilyen akkor meg a lehető legintelligensebben diplomatikusan targyilagosan higgadtan és kimérten mint vmi főnök, megkérem arra hogy legyen szíves mellőzni a szennyet.


Volt olyan beszelgetesunk is hogy őtlt zavarja ha rácsapom a elefont es csak.irogatok vele.

Elmondtam hogy mert amikor irkálunk sokkal jobban lehet veled csevegni csak a tárgyrol es nincs benne a sok mocskos mellékszavak amiket szűrnöm kell es kihalászni a lényeget a mondataidbol a parasztbeszédböl:D

Írásban valahogy nemigen fárasztja magát a szidással hanem rövid gyors üzenetváltasok mennek a lényeges tartalomrol.

2022. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megesett amikor egy üzleti vitaban voltam es ugyanilyen higgadt és láttam ahogy az ugyfél meg ugy szívja a cigit közben hogy majd behorpad a feje :)

Birom amikor az emberek már kifogynak a készletükből, es valojában alul maradnak.

2022. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hellmano ***** válasza:
Én szeretek rondán beszélni és nem is fogom vissza magam, de párommal nem fordult elő, hogy ronda szavakat vágjak a fejéhez bármilyen helyzetben is. Pedig megy a bdskrvstnt meg a többi :D
2022. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2022. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lessz, egyre jobban ki fogja mutatni a foga fehérjét. Amit előtte láttál az csak csali volt. Lassan el fogja kezdeni az önbizalmad is leépíteni. Azt tanácsolom hamar szakíts vele, mert gázos a pali.
2022. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért haragszik? Szerintem nem elfogadható ha elfelejtettél tejet hozni a boltból, viszont nagyon is megértem ha megcsaltad.

Nem értem a többi válaszoló, hogy jelentheti ki, hogy ilyen nem lehet.

2022. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8/8 sose csaltam meg. 😑
2022. aug. 11. 05:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Játszd le neki ezt a számot!


[link]

2023. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!