Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, miert degradal?

Figyelt kérdés
Meg mielott barki belem kotne…tudom, hogy nem volt felnottes az, ahogyan ezeket a dolgokat megtudtam, de mashogy ezekre nem is igazan derult volna feny. Parommal 5 evet voltunk egyutt, abbol 1 evet kulon utakon jartunk, ugyanis megegyeztunk, hogy ez lesz a legjobb mindkettonknek. Most 4 honapja ujra osszehozott minket a sors, de mintha kicsereltek volna. Nekem o olyan, mint egy lelkitars, en ez alatt az ido alatt ismerkedtem, de soha senki nem fogott meg annyira, mint o, nagyon vagytam vissza hozza. O egyutt volt egy novel ezalatt az ido alatt, de csak 6 honapot. Ezt a not megcsalta velem (nem tudtam, hogy van valakije). Neztem a regi beszelgeteseiket es lattam, hogy milyen szepen beszelt vele, kulturaltan rendezte a nezeteltereseiket. Velem valamiert gusztustalanul beszel, ha osszeveszunk. Utolso patkany, krva, buta g3ci stb… vagyok es ezt azzal tudja csak megmagyarazni, hogy ez azert van, mert az a not egyaltalan nem szerette, ergo nem vette fel, ha balhe volt koztuk. Velem meg azert beszel igy, mert engem szeret a vilagon a legjobban es en tudom ot csak ennyire megbantani, hogy ezt hozzam ki belole. Valamint ez a baratnoje olyan volt, hogy mindene is meg volt csinalva (orr, mell szaj) folyamatosan dicserte, hogy ilyen gyonyoru, olyan gyonyoru. Azt hozzatennem, hogy engem is dicser, de amikor felhozom neki, hogy fel szeretnem toltetni a szamat, akkor mar balhe van, mert undorito mu krvanak fogok kinezni. Ezt valaki meg tudna nekem magyarazni, hogy miert van? Mert folyamatosan megy a manipulacio es annyira kikeszit, hogy nem tudom mit higgyek.

2022. júl. 6. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Kar (volt) folytatni. Ahol nincs tisztelet, ott minden bemondas a masiktol csak hazugsag.
2022. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A műkurvával tisztelettel

Veled alpárian


Neked el kellene engedni őt

2022. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudod, hogy mit tegyél? Akkor tűrjed, lehetőleg mosolyogva.
2022. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Az a nő valószínű jobban elvárta, hogy tisztelettel beszéljen vele.

Fullos nő aki bármikor dobbantott volna jobbert, ha így beszél vele.

2022. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy neki nem kellett semmi ilyesmit elvarnia :( nem jutottak el odaig, hogy igy beszeljen vele.
2022. júl. 6. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem voltál ott.


Mindenkivel úgy bánnak, ahogy hagyja. Te ezt a viselkedést is hagyod, tehát ezt kapod. Elsőre kellett volna meghúzni a határokat, és jelezni, hogy utolsó alkalommal beszélt veled így. Ha nem áll le, akkor kuka.

De te ehelyett mindent eltűrsz, csak a kuki meglegyen, mert nem tudsz nélküle élni. A kani pontosan tudja, hogy tehet veled bármit, úgyse hagyod el.

2022. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Fél évig hozni az álcát - egyik eset

Veled meg 5 -6 évig volt minek alcázna - másik eset.


Amugy miert is csak félév lett...?

2022. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a szerelemhez. Azért beszél így veled, mert megteheti, hiszen sosincs következménye.

Megbeszéltétek, hogy mindkettőtöknek jobb lenne külön, és tényleg, teljesen felesleges újra kezdeni valamit ami már régen sem működött. Dehogy lelki társ, ez egyszerű megszokás, és emiatt ugyanazokat a köröket futjátok újra, ahelyett, hogy tovább lépnétek.

2022. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár újra kezdeni. Kíméljétek meg magatokat a további kellemetlenségektől.
2022. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldenèm meleg éghajlatra .Viheti a mű kurvàjàt .
2022. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!