Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek a jele ez, tiszteletlens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jele ez, tiszteletlenségen kívül?

Figyelt kérdés

A barátom a jelenlétemben folyton más nöket zavaróan bámul, hosszasan.

Szóltam neki, hogy zavar, de úgy látom nem tudja magát kontrollálni. Akaratán kívül esik ez . A nök is észreveszik, hogy bamulja öket es azt is hogy velem van. Arról van szó, hogy nem vagyok vonzó a számára szexualisan eléggé?


2022. máj. 17. 08:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. A volt férjem állandóan bámulta a nőket a jelenlétemben, a legtöbbnek utána is fordult, még vezetés közben is. Hiába kértem szépen, csúnyán, nem használt. Mindig azt mondta, nem vakságot fogadott. Meg azt, hogy fogyjak le és akkor engem fog bámulni. Porig alázott vele minden alkalommal. És nem csak akkor, mikor ketten voltunk, akkor is, ha más is volt velünk.
2022. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak tiszteletlenség, megalázó is. A párom, legyen büszke rám, hogy hozzá tartozom. Amíg más nőket bámul, nem értékel eléggé, sőt sehogy.

Elgondolkoznék, szükségem van nekem ilyen lehúzó kapcsolatra?

Ilyen pasira? Nem férfira, mert az ilyet nem tesz. Önbizalmam, önértékelésem nem veszíteném el egy nőket bámuló farka irányítóra, aki annyi fáradságot sem vesz, hogy diszkréten tegye. Te döntésed. Úgy bánnak veled, ahogy hagyod.

2022. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem az ô hibája, hogy nem tart vonzónak, lehet azt hitte hogy tetszem neki de mégsem
2022. máj. 17. 09:01
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Velem is csináltak ilyet. Egy nálam sokkal kevésbé vonzó partnerem. Amikor megcsaltam, akkor persze hümmögött, hogy jaj de nagy, extenzív szerelem is volt ez és sosem fog elfelejteni. :))
2022. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
A majd kiesik a szeme bámulás az amúgyis paraszt dolog függetlenül attól, hogy ott van a párja mellette vagy nincs. Az én férjem is megnézi diszkréten a nőket, sőt, van hogy együtt nézzük őket. Engem nem zavar addig, amíg ez nem megalázóan történik mellettem, és nem flörtölés jelleggel történik. Ettől függetlenül vonzó és szexi vagyok neki. Ha meg megtiltom neki, akkoris fogja nézni, csak nem mondja. Ennek sincs túl sok értelme. Elmondja az a csaj milyen szép vagy ronda, kitárgyaljuk és mire beülünk az autóba ő azt már el is felejtette. Részemről ez lazán van kezelve.
2022. máj. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Az úr ezért találta fel a napszemüveget.
2022. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen 5 ös csak a nö akit bamul eszreveszi es arra gondol h engem akkor semmire tart ennyike
2022. máj. 17. 10:00
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy fejlessze a lopakodó megfigyelő képességeit vagy csinálja szofisztikáltabban, mert idegesít téged, ha bámul valakit, mint egy marha.
2022. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem él túl ingerszegény környezetben? Pl. egész nap home office, vagy fiúkkal egy irodában után igénye van az embernek a másik nemre. Téged már jól ismer, nem fog megbámulni, így akaratlanul is az újakra terelődik a figyelme. Ezt azért gondolom, mert ilyen feltűnően, pofátlanul bámészkodni nem szoktak.
2022. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

"Arról van szó, hogy nem vagyok vonzó a számára szexualisan eléggé?"

Beszélgettetek erről?

Én kb. úgy állok hozzá, mint ahogy #5-ös írja, emberek vagyunk, észreveszek és megnézek más vonzó nőket, de sosem pofátlan vagy zavaró módon, a párom jelenlétében pedig különösen visszafogom magam. Egyedül akkor éreztem nagyobb késztetést, hogy az utóbbi

kimondatlan párkapcsolati egyezséghez kevésbé tartsam magam, amikor úgy éreztem, hogy ő sem tartja már egyáltalán fontosnak azt az egyezséget, hogy legalább alap szinten próbálunk vonzóak maradni azon ember számára, akivel elvileg hűséget (szexuális kizárólagosságot) fogadtunk egymásnak.

2022. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!