Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem. Sose szerettem volna gyereket, de becsúszott gyógyszer mellett. Megtartottam a babát, nem tudtam volna elvetetni. Nagyon szeretem a babát, és nem számítottam arra, hogy ilyen érzéseket fog kiváltani belőlem. A terhesség, vajúdás és a szülés borzalmas volt. Soha többé nem szeretnék ilyet átélni. Annyira megviselt testileg és lelkileg, hogy semmiféle védekezési módszerrel nem szeretnék többet szexelni. Nem kockáztatok még egyszer. A páromnak még nem mondtam, de most már ideje elmondani. Neki természetesen szüksége van a szexre, már hiányzik neki nagyon. Máshogy ki szoktuk elégíteni egymást, de biztos, hogy elrontanám az életét, ha nem szexelhetne. Én benne lennék abban, hogy együtt maradunk, neveljük a babát, és ő keres szexpartnert magának, ha nem bírja szex nélkül. Viszont a férjem nagyon hűséges ember. Lehet, hogy nagyon ellene lenne ennek az ötletnek. Ha szétmennénk, az se lenne jó, mert szeretjük egymást, és a babát is úgy szeretnénk nevelni, hogy boldogan nőjőn fel. Tudom, hogy önzőségnek tűnik, de szóba sem jöhet, hogy szexeljek. Még ha egyszerre 5 féle védekezést is használnék, akkor sem. Állandó idegeskedéssel élném az életem, hogy vajon most teherbe estem-e.
2022. nov. 15. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, akkor köttesd el a petevezetéked, ha ennyire félsz a terhességtől! De miért a szexről kell lemondani?
2022. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
A megoldás egy gyógykezelés lenne neked, mert defektes lettél. De totálisan.
2022. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak időszak
2022. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Vagy ő köttesse el magát. A vazektómia biztosabb. A petevezetéknél van hiba ráta, peteérés attól még van, ha egy spermium is feljut, simán ott a baba. A szexről én sem mondanék le. Léteznek szülés feldolgozó csoportok, de egyéni tanácsadásra is mehetsz. Én ugyan nem rettegek, hogy ne szexeljek, de 4 hónapja majdnem elvéreztem a szülőágyon. Halálközeli élményem volt. Azóta is gyakran van rémálmom. De nem az a megoldás, hogy nem fekszek le a férjemmel. Ha nem is kívánod, ott akkor baj van vagy hormonálisan vagy mentálisan. Akkor pedig mindenképpen szakember segítsége fog kelleni.
2022. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy szakembert.
2022. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!