Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb döntés/lépés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb döntés/lépés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán kérek segítséget/tanácsot. Viszont a jelenlegi helyzetben döntésképtelen vagyok és nagyon össze vagyok zavarodva.


Hogyan kellene kezelnem a problémát ha egyszerűen nem jövünk ki a párommal. Teljesen más a természete mint nekem. Tömören..: Lusta, nem pakol maga után, egész nap a telefont nyomja, mindenkivel jobban elbeszélget mint velem,ignorál,testileg sem érzem hogy vonzódna hozzám, elutasító, énköszpontú, és empátia sem szorult belé valami sok.


Nem segít a háztartásban én csinálok mindent. Főzők mosok takarítok. Eskü a legnagyobb kö**ög is elbújhat lassan mellettem. Nincs közös témánk mivel ha akármiről beszélgetni szeretnék vele elutasít. Folyamat megsértődik ha megkérdezem miért nem mozdul meg, miért nem figyel jobban a gyerekre. Félreértés ne essék segítek neki amiben tudok. Úgy viselkedik mintha már nem szeretne. Semmi romantika a részéről. Ha rákérdezek miért ilyen akkor az a válasz, hogy "mert te is ilyen vagy". Pedig gyakran próbálok hozzábújni, kedveskedni de ignorál. Szóval abszurd. Ha akármivel kapcsolatban normálisan megkérdezem egyből támad. Folyamat f@szságokat generál. Mióta ismerem. Amég én dolgoztam ő az exével csetelt. Amíg én lelkitámasz voltam neki addig ő mindig is belémrugot. Állandóan provokál majd sír ha veszekekszem vele ez miatt. Tisztára mint ha lelki terrorban tartana. Persze jól tudjuk érezni magunkat ha akarjuk de ez már nagyon ritka és mindig valahogy kikerül ignorál. Miért van ez? Nem szeret már? De akkor miért nem hagy békén és megy el? Próbálok megértő lenni meg mindent megtenni amit tudok de nem értem ezt az egészet.


Segítsetek bakker mert agyrákot kapok. 25F



2020. dec. 9. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Haver, menekülj, de gyorsan! Ez így elég offos, nem is értem miért kérdés még neked, hogy mit csinálj. Rengeteg nő van, aki sokkal rendesebb, és megbecsülne téged, ne pazarold tovább az idődet egy ilyen csajra.
2020. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és hogy miért nem hagy békén és megy el? Hát nagyon egyszerű, neki így kényelmes. Te megteszel mindent, ő meg nyugodtan b*szhatja a rezet. Sőt még ezek szerint azt is megteheti, hogy az exével cseverésszen, meg még ki tudja kikkel...
2020. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Egyetértek veled de az baj, hogy nagyon szeretem és ragaszkodó típús vagyok. Verseket is írtam neki ahogy tudtam a kedvébe jártam. Párszór kínomba veszekedés közben szakítottunk de nem vagyok képes cserben hagyni, eldobni ha egyszer szeretem. A 2. Barátnőm nem vagyok valami szoknyapecér még ha meg is tehetném. Undorodom attól, hogy tárgyként gondoljak a partneremre és eldobjam ahelyett, hogy megpróbálnánk megoldani a problémákat. De ez már évek óta így megy és félek idővel ő könnyebben eldob ha jobban rámunt egy neki szimpatikusabb emberért.

2020. dec. 9. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ennek így semmi értelme. A kapcsolatokon akkor lehetne javítani, ha ő is tenne érte, de így erre semmi esély és csak rosszabb lesz. Neki ez így kényelmes, szóval amíg nem talál jobbat, nem fog elmenni. De akkor viszont gondolkodás nélkül, egyértelműen nem szeret téged. Neked kéne felismerni, hogy neked ez nem jó és tovább kéne lépned. Ne hagyd már magad ennyire kihasználni. Még csak nem is vagy boldog vele, hogy valami miatt megérje.
2020. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ez nagyon szép és becsülendő gondolkodás, de amíg egyoldalú, addig nem fog működni egy kapcsolat. Ahogy írtad, te már nagyon sokszor próbáltad javítani a helyzetet, de ő egy kicsit sem volt vevő rá. Tudom, hogy nehéz elengedni valakit, akit szeretsz, de így megfosztod magadat a boldogságtól. Kizárod annak a lehetőségét, hogy megismerkedj egy olyan lánnyal, aki hozzád való és viszont szeret téged.

2020. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem abban, hogy ír valaki valami olyat ami esetleg segíthet jobban megérteni ezt az egészet. De ez a menekülj dolog elég ijesztő számomra és elszomorító.


Az elöző kapcsolatom egy botrány volt. Szerencsére mielőtt a halálba vitt volna magával együtt eltudtam szakadni tőle. És most meg ez...kívűlállóként mások jobban átláthatják az egészet de nem tudom elhinni, hogy nincs nem is tudom. Valami megoldás, hogy menthető legyen. B@ssza meg. Ennyire sz@r lenne kívülről nézve? :(

2020. dec. 9. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, kívülről nézve ez egyértelműen pocsék, azért javasoljuk, hogy inkább lépj tovább. Azt gondolom te is érzed, hogy te egyedül nem tudod megjavítani a kapcsolatot, ha a barátnődet ennyire nem érdekli. Nem jöttök ki jól, csak rossz tulajdonságokat soroltál fel, nem érzed, hogy szeret, te csinálsz mindent. Most ezek után milyen pozitív megerősítést vársz tőlünk? Van az a szint, mikor a legjobb amit tehetsz, hogy ezt elengeded és szakítasz.
2020. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Meg értettem minden szót amit írtatok de nagyon nehezemre esik elfogadni. Remélem minnél hamarabb megtalálom a módját annak, hogy hogyan legyen tovább vele vagy nélküle. Akinek lenne ilyesmi tapasztalata vagy úgy gondolja tud valami értelmeset/használhatót írni az ne habozzon. Szívesen meghallgatom.
2020. dec. 9. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem azért nem szakít mert azt várja h te szakíts vele.. Így te leszel a gonosz aki dobta. De a fejem tennem rá h már van valakije. Plusz azért is nem lép mert bár nem tudom hogy álltok anyagilag de valszeg nem tudna magát és a gyereket eltartani 1 fizetésből így kivar ha lesz csávó majd költözik ahhoz. 29N
2020. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Az első része, hogy azt várja én szakítsak vele valahol igaz. Viszont a többi nem mondhatnám. Nem olyan okos és rafinált ahhoz, hogy ilyen tervet szövögessen. De azért emlékezni fogok erre is ha valami gyanús lenne. Ha addig nem mennénk szét.

2020. dec. 9. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!