Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác kit kiskorom óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác kit kiskorom óta ismerek és nagyon jó haverom.Pár évvel ezelött rájöttem hogy többet érzek iránta mint barátság. Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
De nem tudom hogy ő is így érez-e?:S Próbáltam kisebb jeleket adni, de ő nem vette észre! Félek elmondani neki a dolgot mert lehet nem tetszek neki és csak csalódok vagy a barátságunk is rá mehet, azt meg nem szeretném! Mikor kettesben vagyunk sokat szoktunk beszélgetni de nem merek kezdeményezni!
2008. dec. 24. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz helyzet. Neked kell eldöntened, hogy kockáztatsz-e, de ha odáig eljutottál, hogy más véleményét kéred, akkor valószínűleg elég erősek az érzelmeid.


Én azt mondom gondold végig és ha tényleg úgy érzed vonzódsz hozzá, kezdeményezz. Ha ne így teszel, akkor más megszerzi magának és mindig is bánni fogod.


Nyilván benne van a pakliban, hogy elveszted a barátságát is, de ez nem biztos. Nekem van olyan ismerősöm (nő), aki lefeküdt a gyerekkori legjobb barátjával, többször is és a barátságuk mind a mai napig töretlen, túl tudtak lépni ezen.


Sok szerencsét!

2008. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mert később meg fogod bánni!
2008. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá, rövid az élet és lehet hogy később nagyon megbánod hogy nem kérdezted meg!
2008. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szilveszter este megkérdeztem de nem mondot semmi konkrétat...csak az a furcsa hogy azóta kerül engem és nem is szól hozzám és nem tudom mi baja lett:S

A haverjai is nagyon bunkók lettek velem...

Szerintetek ez mit jelent?

2009. jan. 2. 14:31
 5/5 anonim válasza:
szerintem nem jösz be neki!De probálj vele beszélni és ha meghalgat akkor mond el neki hogy attol még lehetek barátok hogy ez történt
2009. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!