Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akik soha nem takarítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik soha nem takarítanak, miért gúnyolnak, ha én egyetlen egyszer nem mostam fel?

Figyelt kérdés

Különélős kapcsolat. A barátomnak(mamahoteles) és a volt barátomnak(saját lakás) is nagyobb a lakása, hetente ha porszívoznak felmosnak. A mamahoteles soha. A konyhai szekrényeik közelről látva tiszta retek, lemosva soha nincs, szellőzőnyílások feketék, ágy alatt porcicák és sorolhatnám de eszembe nem jutna beléjük állni.


Nekem pici lakásom van minden kosz azonnal meglátszik, rendszeresen takarítom a konyhai szekrényeket is, gázcsöveket is, szellőzőnyílásokat is, ablakot is, ajtókat ajtófélfákat is, a felmosás megesik hogy napi szinten megy, de minimum 2-3 naponta.


Azok, akik nem takarítanak, de ha takarítanak is, csak felszíni tessék lássék módon, miért engem kritizálnak aki agyonsuvickolja a lakást és egyszer nem mosott fel? Meg egyáltalán hogy jut eszükbe ilyen szemmel nézni?



2022. nov. 16. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert eltűröd
2022. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a tisztaságot és takarítani is szeretek. De mikor egyedül laktam egy garzonban, nem éreztem szükségét 2 naponta felmosni. Most sem.
2022. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
De nagy igenyeid vannak kerdezo..
2022. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Napi provokatív kérdésünket add meg nekünk ma.
2022. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tűröm el.

Szólok, hogy engem ne kritizáljon, az aki nálam elnézi azt is ha rossz a csap, meg nem segít semmit sem, mikor látja hogy mennyi minden rám van szakadva, azt nem szoktam hozzátenni hogy es akinek tiszta retek a konyhája is, meg csak az anyja takarít.


És mégis egy egy mas témájú veszekedésnél beszólnak ilyen irányban.

2022. nov. 16. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne panaszkodj itt ha nem szakits vele. Te dontesed kivel vagy kikkel jossz ossze .
2022. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyikkel nem vagyok kezdi a masik.sokra mentem szakitassal.
2022. nov. 16. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán honnan tudja, hogy egy nap nem mostál fel? Mert azt tuti nem venni észre.
2022. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!