Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd nem takarítana és főzne, mert rosszul érzi magát?

Figyelt kérdés

Tehát arra hivatkozva nem lenne hajlandó megfőzni és takarítani, hogy megjött neki, és nagyon ki van merülve, gyenge, rosszul van, nincs ereje.

Szóval maximum annyit csinálna, hogy kimos, később talán kivasal, meg valamennyire rendbe teszi a fürdőszobát, de többet nem bír, vacsorát inkább rendeljetek.


Mennyire zavarna, ha eredetileg arról lett volna szó, hogy rendbe teszi a lakást, amikor otthon van.


2019. ápr. 28. 13:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Amikor nincs meg neki, akkor meg pörög, mint a buszkerék? Mert ha igen, akkor ez szerintem simán elfogadható.

32/f

2019. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

Téged zavar, ha a párod megígér valamit, aztán mondjuk megfájdul a feje, és nem tudja megcsinálni?


Na őt pont ennyire zavarja

2019. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki lehet rosszul. Én azt mondanám (a feleségemnek) hogy sajnálom, drágám, hogy rosszul vagy, elintézem én ezeket a dolgokat.


Férfi vagyok, a feleságem is én is dolgozuk, mindketten szoktunk főzni, takarítani, más házimunkákat megcsinálni, bár ő több házimunkát csinál, mint én, de mindig igyekszem én is kivenni a részem ebből, különosen, ha rosszul van vagy későig dolgozik a munkahelyén.

2019. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

De most nem értem. Először fordulna elő ilyen?

Mielőtt el kezdtem volna szedni, olyan rosszul voltam, hogy ki kellett hozzám hívni az ügyeletet, nyilván nem takarítottam akkor. Most sem nagyon, ha megjön, mert bár már nem ájulok el a fájdalomtól, de így is baromi sz..r az első két nap. Utána tudok bármit csinálni.

Akit ez zavar, az éljen egyedül, mert nem való neki párkapcsolat.

2019. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
* a fogamzásgátlót, csak kimaradt.
2019. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Jóhogynem betegszabadságot kérjek a páromtól, amiért szarul vagyok és nem tudok takarítani/nincs kedvem. Milyen kapcsolat az ilyen?
2019. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

Ha ezt a kérdést tenné fel egy fórumon, akkor feltenném magamnak a kérdést, hogy hol veszett el a bizalom. Én eleve nem hánytorgatnám neki ezt, még ha nincs kedve rendezkedni akkor sem. Ha beteg, fáradt, kedvetlen, akkor pihenjen. Ha igényli, és van energiám, még inkább mellette is lennék, ha meg beteg, akkor alap, hogy ott vagyok mellette, és viszek neki teát, gyógyszert, vagy amit szeretne.

Nem is értem. Ő nem egy cseléd, hanem egy barátnő, vagy feleség...

2019. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Az megvan, hogy a barátnő nem egy házicseléd és a férfinak is ugyanúgy illő lenne főzni/mosni/takarítani?
2019. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Akik lepontozták a 2-est, azokat vajon zavarja, vagy nem?


Mert ez tipikusan olyan kérdés, hogy engem pl nem zavar, én sem mosogatnék migrénnel.


De van aki jól kiakad az ilyenen, mert hát "megígérte"

2019. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
A barátnő is dolgozik? Mert akkor nem èrtem mièrt egyedül az ő feladata a lakás rendbe tètele, meg főzès.
2019. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!