Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha manapság már a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha manapság már a férfiaknak is főznie kell otthon meg takarítana, akkor a nőktől is elvárhatom hogy hordják a szenet a kazánházba, meg hasogassák a farönköket az udvaron?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Persze,a hátadon szívesen hasogatnák a fát.
2020. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a vidéken élő, egyedülálló nők mit csinálnak?
2020. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik volt barátnőm falusi volt, és ő felhasogatta a farönköt, mert azzal fűtöttek.
2020. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Panel tizediken ez gyakori probléma...
2020. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Míg vidéken laktam és fával fűtöttünk ugyanúgy hordtam, vágtam fát, gyújtottam be. Ennek ellenére a párom csak a gép előtt meresztette a fenekét. Enyém volt a háztartás is, meg a férfi munka is, megelégeltem, hogy folyton csak a játék megy a gépen, így kirakatam. Nem vagyok senki anyja, vagy cselédje.
2020. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen anyád vagy barátnőd akkor éhen halsz?
2020. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

1. Kevés helyen hordják a fát

2. Az idő számít, hogy kb mindkét félnek azonos szabadideje maradjon.

2020. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Persze, nyugodtan elvárhatod, főleg a neked bejövős 16-17 éves, 160 centis, 42 kilós pamacsoktól.

Miközben nagy buflák fackalap létedre női meg diákmunkát végzel, ahelyett, hogy mondjuk elmennél bútort cipelni.

2020. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Balázs, nincs csajod, nem is lesz, fölösleges itt hisztizni


2. Igen, elvárható. Vidéki vagyok, és én is ugyanúgy beállok ölfát hordani, felvágni, felhasogatni mint mindenki más. Ez nem pénisz vagy punci kérdése. Cserébe apa szó nélkül beáll mosogatni, főzni, stb.

2020. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a barátom főz - sőt, anno édesapám volt a szakács otthon :D


Nyilván nem "kell", azért csinálják mindketten, mert szeretik. Én és édesanyám nem igazán vagyunk oda érte, de természetesen elvállaljuk mi, ha a párunk épp nincs itthon vagy épp nincs ereje/energiája jozzá.


A takarításból szerintem mindenkinek ki kell vennie a részét, nem törik le a keze. Ha pl. valaki alapból hanyag, akkor különösen pofátlanság ha mással takaríttatja fel a mocskát.


Szenet a kazánházba? He? :D

2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!