Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ebben a helyzetben, ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés

Nem akarom a teljes storyt leírni, mert tudja, hogy itt lógok az oldalon, szóval homályosan fogok fogalmazni.


Olyan emberről (nőről) van szó, akit olyan dolgok is idegesítenek, ami a hétköznapi embert nem. Mondok egy példát - nem erről van szó, ez csak illusztráció - pl. utálja a mozit. Ez egy olyan dolog, ami számos embert nem zavar. Persze van, aki nem szeret oda járni, de nem vált ki senkiből dühöt. Ezért könnyű elcsúszni itt, mert simán szóba kerülhet a mozi véletlenül egy beszélgetésben, ami kiakasztja.

Aztán ha megsértődik, egyszerűen ignorálja a másikat, de elég durván. Nem lehet elérni sehol sem. Sehol! Volt, hogy hosszú ideig így voltunk. Aztán kibékülünk, de ha megint összeveszünk, ugyanezt csinálja. Most megint ez van.

De most abszolút nem értem, mert elérni jelenleg nem tudom, de bizonyos tartalmaimat a közösségi médiában lájkolja. Persze azt, amivel rá teszek utalást hallgatólagosan, nem. Szóval nem tudom, mi van most.


Amúgy én is hibás vagyok, sajnos követtem el hibákat. Bár ezekért mindig vállalom a felelősséget. Ő saját magáról tudja, hogy nehéz természetű, de egyébként csupa szív ember.


Mit kellene most tennem, és hogyan lehet egy ilyen emberrel boldogulni?


Üdvözlettel,

egy pasi.


2022. nov. 16. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
En meg az egy csaj vagyok, errol meg beszelunk..
2022. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint???
2022. nov. 16. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne vesződj vele, keress egy normális felnőtt embert.
2022. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Normális ő, sőt ő azon kevés emberek közé tartozik, akivel nagyon jól el vagyok.


Amúgy nem lenne itt semmi gond, ha nem lennének a viták. Meg egyébként senki sem tökéletes.

2022. nov. 16. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen tudjuk normális kivéve amikor üt ver ordít. Minden bántalmazott ezt mondja.
2022. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, normális, és elfogadom a hibáival együtt.


De ezt a kérdést azért írtam ki, hogy segítséget kérjek a vele való kapcsolatban.

2022. nov. 16. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, minden piszlicsáré dolgon kiakad, nekem nem lenne hozzá türelmem. Te tudod.
2022. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, ez is egy vélemény.


Viszont innentől inkább hasonló személyiségű emberek írjanak, akik tudnak adni pár tippet.

2022. nov. 16. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben, ismerős a story.

Próbáltam segíteni neki/rajta, kitartottam mellette, hülyének néztek már környezetemben, hogy nem vagyok normális, miért tűröm ezt.

Aztán beláttam, hogy ez tényleg nem jó így, elkezdtem leépülni mellette.

Bármennyire is nehéz és fájó volt szakítottam vele, sajnálom de hidd el jobban fogsz járni..

2022. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem egy férfinak mindig azt kell tennie, amit a nő mond.

Mindig lesni kell a nő minden kívánságát.

A nőnek kell lennie a főnöknek, szerintem így van rendjén.

2022. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!