Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiléptem a súlyos érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiléptem a súlyos érzelmi bántalmazó kapcsolatomból, mégis sajnálom a volt párom, ez ilyenkor normális, és el fog múlni idővel?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert veszteség ért, de el fog múlni.
2022. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Az agyad elkezdi újravetíteni a jó élményeket, és megpróbál becsapni. Normális az is, ha együttérzel vele, elvégre fontos személyről van szó. Csillapodni fog idővel, de csak akkor, ha nem engedsz a kísértésnek, és dolgozol rajta, hogy lezárd magadban. Adj időt, simán lehet fél-egy év is akár.
2022. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fél-egy év? Na hat az szuper....nem szívtam eleget még úgy látszik. Köszi a válaszod:)
2022. nov. 16. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél év, akkor már nagyon szerencsés vagy. A bántalmazó kapcsolatban sokszor a bántalmazott félben alakul ki egyfajta Stockholm-szindróma, függőség a bántalmazóval szemben, mert az egyszer nagyon rossz, máskor viszont nagyon jó hullámzás úgy hat az agyra, mint egy drog. Ezért érzed a hiányát, mert ehhez az dopaminlökethez szoktál hozzá, amit akkor kaptál, ha éppen kedves volt, szeretett, nem bántott.

Ha nem megy egyedül, ne szégyelj szakemberhez fordulni.

2022. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze elmúlik, én sokat sírtam és sajnáltam őt és hát komoly külső visszatartó erő kellett hogy ne menjek vissza hozzá, miközben ő heti többször írogatta, hogy mennyire fáj neki a hiányom.


De viszonylag hamar elmúlt úgy egy hónap után kb.

2022. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem egy hónap után léptem túl érzelmileg, csak kb annyi idő után már nem sajnáltam és tudatosult bennem hogy okkal szakítottam.
2022. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. De idővel enyhülni fog .
2022. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!