Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis h szomoru vagyok lehet a kapcsolatom miatt? 90Km van koztunk es 2-2,5 hetente talizunk par napra. Szakitani nemakarok. Elso kapcs. Mit tegyek? Ugyerzem sehova nem halad a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Kijartam egy kepzest koltozni szeretnek pl baratommal. De neki van meg 1 eve amit vegez. Egyszer aztmondja kiakarja jarni valamikor meg h nem. Vezetni se tudunk. Nem ugy allnak anyagilag mint pl en egy kicsit jobban. De en nemtudom mar neha olyan mintha a baratom lenne mar viszont ha eloben talizunk nagyon jo elvagyunk. Mit tanacsoltok?:( en vele akarnek osszekoltozni megtanulni dolgokat. nem annyira masokkal, De sztem ugyis ez lesz a vege.
2021. máj. 23. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy mivan?! fogalmazd mar meg erthetoen.
2021. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod, hogy a tavkapcsolat jo, vagy konnyu? A legtobb ember csak szenved benne, te sem vagy kivetel.
2021. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen képzést jártál ki? Merthogy a nyelvtanhoz köze nem volt, az fix.
2021. máj. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 hetente találkoztok? Havi kétszer? Közben meg mást dug....

90 km nem sok. Kocsival 1 óra!

2021. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem dug mast. Elvan diakmunkazik neha ilyenek

Mondom h nemtud egyikonk se vezetni

2021. máj. 24. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A 20 éves lány az 1 éves távkapcsijával, tudjuk, unalmas vagy.
2021. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!