Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kezelni? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyetemista és nagyon nagy ismerősi társasága van. Természetesen 99%-ban férfiak, de itt nem is ez a lényeg. Ha elmegyek vele egy egyetemi buliba, akkor az úgy néz ki, hogy 15 percenként jön szembe egy fiú barát, akit még kb soha nem láttam, és nagy öleléssel köszöntik egymást. Majd 10-15-20 perc beszélgetés, amiből én teljes mértékben kimaradok. Nyilván nem tudok bekapcsolódni, mert se a szakjával nem vagyok képben, se a közös ismerőseiket nem ismerem, se a múltjukat, semmit. Barátnőm igyekszik bevonni, de ilyenkor mindig az van, hogy én ott állok mellettük mint egy szellem amíg ők beszélgetnek. Akivel beszélget, az kvázi rám sem néz, mintha tényleg ott se lennék.

És nem egy ilyen van, hanem konkrétan erről szól a közös bulizás. Már ott tartok, hogy többé egy ilyen rendezvényre sem megyek el vele, mert számomra ez unalmas és frusztráló.


2022. nov. 17. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze
2022. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Erett lánnyal kene randizni, nem egy középiskolás értelmi és érzelmi színvonalán megrekedt csajjal.
2022. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1+1
2022. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1: Miért, ki illik egy ilyen lányhoz? Elég extrovertáltnak gondolom magam, de sehogy sem tudok bekapcsolódni abba, amikor 10 percen keresztül egy számomra tök idegennel arról beszélgetnek, hogy mi volt zh-n, meg mi történt Gipsz Jakabbal. És nem a barátnőm a hibás, mert mégsem hagyhatja ott őket, de ez nekem akkor sem jó így.


#2: Mi köze ennek az érettséghez?

2022. nov. 17. 17:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden más nagyon jó köztünk, ezért jutottam arra a megoldásra, hogy ilyen eseményekre nem megyek vele.
2022. nov. 17. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert aki erett az tisztában van vele, hogy nem lehet ennyi közeli, minőségi barátságot fenntartani. Aki erett, annak kevés de mélyebb barátsága van, mert abban jobban ki tud teljesedni. Plusz ez a csaj ilye tipikus pick me girl lehet, neked is ezért akadt meg rajta a szemed.
2022. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Plusz ez a csaj ilye tipikus pick me girl lehet"

Nagyon távol áll attól a típustól.


"hogy nem lehet ennyi közeli, minőségi barátságot fenntartani"

Nem is tartja fenn. Ezek olyanok, hogy nem beszéltek már vagy 1 éve, ezért ekkora az öröm amikor találkoznak, és ezért van annyi mondandójuk egymásnak. Bár az nekem is furcsa, hogy miért áll ennyire közel hozzájuk.

2022. nov. 17. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:

#3as vagyok, de én egyetértek vele.

Nem egyforma körökben mozogtok és mivel az ismerősei atneznek rajtad te meg nem mész vele többet azt fogja eredményezni, hogy valószínűleg ő se fog veled menni sehova, mert úgy érzi, hogy nem tamogatod, nem erdekled.

Lesznek viták, féltékenységi jelenetek nem fogjátok bírni... Persze ez csak egyfajta szcenario.


Bár talán úgy is vegzodhet, hogy elgondolkodsz és megvaltatod a véleményed és egy pár ilyen eseményekre elkisered, lehet haverokra lelsz jobb esetben. De hogy kivonod magad az szerintem arra utal, hogy legbelül te is mélyen úgy érzed, hogy nem lesz ez így jó, ezért a kérdés a gyakorin...

2022. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig te meg bandáznál beszelgetnél masokkal.

Miert nem találod magad fel, ha elvileg szórakozni vagy?

2022. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az emberek alapvetően nem tudnak jól kommunikálni és nem az illemnek megfelelően. Engem otthon úgy tanítottak, hogy ha egy társaságban vagyok és én beszélek, vagy valakivel beszélek, akkor is pár másodperc erejéig nézzek a társaság mindegyik tagja szemébe aki ott áll, hogy senki ne érezze magát kirekesztve, és valljuk be, nem is illik. Normális esetben a párodnak bele kéne vonnia valahogy abba a beszélgetésbe egy picit, mert azt nem normális hogy Te kirekesztettnek érezd magad emiatt, és arra a döntésre juss hogy inkább el se mész vele. Kényes ez a téma, de akkor is azt mondom hogy figyelmesnek kell lenni, és tekintettel kell lenni arra a személyre akinek halvány gőze sincs az én dolgomról. Jók az intuícióid, hallgass rájuk. Ha nem zavarna téged az egész, akkor a kérdésed nem itt lenne.
2022. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!