Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság már normális ,keresztény elvek szerint élő lány aki kedves és még szép is?Miért nem lehet találni?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem, minden lehetőséget végigzongoráztam de nincs sehol. Komolyan ekkora baj lenne a világgal? egy 22 éves fiú
2008. dec. 25. 00:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

igen, hiszen az önbizalmat csak a kiváltságosok kapnak, pénteken és szombaton sorsolás, illetve tombola útján. nem, nem az évek során szerzik, olykor megpróbáltatások árán, nem. ez nem egy érték.


ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.. :)

2013. máj. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21: Önbizalmat épp hogy így nem lehet szerezni. De véletlenül sem, ahogy írod. Hány fiú volt már, aki a külsejére panaszkodott, és elkezdett edzeni, lefogyott, és akkor sem lett önbizalma. Engem sem a külsőm miatt utasítanak el a lányok. Persze, tud ez is szempont lenni náluk, de egyáltalán nem jelentős, és nem ez a döntő.


Lányok úgy vannak vele, hogy "valami" megfogja őket a fiúban, na ez az önbizalom. Akinek meg nincs, az NEM TEHET róla.


Az önbizalom persze meg tudna jelenni, de ehhez már nagy dolog kellene, kb. mint a repülés, ahogy Superman repült. :) Na attól pl. lenne önbizalmam. Csak hát ez egy elérhetetlen dolog, kisebb dolgoktól nem tud lenni.


Érted már a problémát? Az önbizalmat nem adják sehol sem. És elérni is lehetetlen, mert hogy érné el, akinek a sport sem ad semmi önbizalmat? Nyerjen lottón? :D Na persze...

2013. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
de igen, nagyrészt önmagad vagy felelős a saját önbizalmadért. nem kell játszani az impotenst, se az áldozatot, itt mindenki a maga szerencséjének kovácsa
2013. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23: Ha te mondod, biztos úgy van. :D

Taníts Mester!

2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy az elmondottak szerint nekem csak több önbizalmam lehet, mint neked, az irónia ellenére helytálló az előző hozzászólásod.
2013. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: Ironikusan helytálló.
2013. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
akkor nem értem mit sírsz, hogy nincs önbizalmad.
2013. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!