Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha nem szeretem a párom gyerekét? Sokan nem szeretik az anyósukat de elfogadják hogy van, én sem szeretem a párom gyerekét de elfogadom hogy van, a gyerekes félnek ilyenkor ez miért probléma?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

A gyereked gyerekét se szeretnéd mert más nőtől van?

Most vagy szeretunk vkit es annak a "kicsi mását is" vagy nem.


Amugy belül ne rohadj. Csak jótanács.

2022. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Kérdés, hogy mióta vagytok együtt, hogy viselkedsz, mennyi idős a gyerek, milyen a kapcsolatotok, ez elutasítást jelent -e érzelmileg, ami a gyereknek probléma.

Szerintem ez alapvetően nem gond, parancsra nem lehet szeretni senkit, de valamiféle kötődés idővel kialakul. Amíg nem írsz részleteket nem lehet megmondani, hogy a párodnak ez miért baj, de valószínűleg a gyerek érdekeit nézi.

2022. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs elutasítás, kedves illedelmes vagyok, tudom mit illik mit nem, de szeretetet nem érzek, az unokám az én vérem.
2022. nov. 18. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Tw ilyen birtokmániás vagy?
2022. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, senkit sem kötelező szeretni. Ha ezt érezteted is vele, abból viszont baj lehet. Muszáj kapcsolatban lenned vele? Ha nem, akkor lehetőleg kerüld a találkozást. Mennyi idős a gyerek?

N

2022. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as Ezek szerint ha unokád van felnőtt gyerekekről beszélünk. Ha sosem nevelted őket, nem éltetek együtt akkor nem tud szoros kapcsolat, szeretet kialakulni feltétlenül. Ha ez a helyzet, ezt számon kérni felesleges.
2022. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs unokám, de azt szeretni fogom, az én vérem, ez a gyerek egy másik nőtől van, akit anno feleségül vett a párom és gyermeker szeretett volna vele, vele tervezte leélni az életet, igaz már évek óta elváltak mikor megismertem a párom, a gyerek ennek a kapcsolatnak a gyümölcse, és mindig a legfontosabb, én ezt elfogadtam, de nem tudom szeretni ezt a gyereket, de ez nem a gyerek hibája, de tudom mit illik és mit nem, mindig meglepem, játszok vele, türelmes vagyok vele, azt csinálunk amit szeretne, mosok főzök rá, bármi, de szeretni nem tudom csak elfogadni, mintha egy X vendég lenne, pedig a párom gyereke, de ez baj?
2022. nov. 18. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem aztan nem baj, nekem sajat se kene nemhogy mase
2022. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg el tudod fogadni, az bőven elég, nem kell szeretned.
2022. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem kell szeretni, nem kotelezo. Csak fogadd el, mert az eleted resze lesz, ha a paroddal maradsz.
2022. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!