Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor találok vmi kifogást, amiért nem folytatom az ostromlást?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy megtetszett egy lány, szerelmes is lettem belé idővel(mondjuk egy osztályba voltunk, munkahely stb), de találtam vmit rajta, mondjuk hogy milyen családból jött, nem tetszik a bőr színe, vagy milyen beszédstílusa, vagy érdeklődése van. Sza mindíg van valami, ami miatt nem alakul ki egy kapcsolat, pedig szimpátia, vonzalom is van, mondom még rajongás szinten is mégse jött össze. Lehet, hogy válogatós vagyok, vagy nem pont olyan akivel családot alapítanék feltétlen, mégis aztán azt kell néznem, ahogy az XY aztán egy sráccal jár pár hétig, ami nekem is jó lett volna, hogy legyen egy párom, akivel fejlődhetek, szerrethessük egymást, de még is elakad nálam az ostrom, mert vmi visszatart. Végig nézem a szerelmüket és rágódom, hogy nem mutattam ki mit érzek, és baleknak érzem magam.

Miért, mi lehet ez mit tanácsoltok? Nem vagyok még kész családalapításra, de egy társra szükségem lenne..



2022. nov. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Kötődési problémád van. Pszichológus.
2022. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki tudod fejteni jobban, hogy fogalmam legyen róla? :)
2022. nov. 18. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok pszichológus, de elmehetsz egyhez, vagy vannak könyvek is a témában, ha érdekel.
2022. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szimplàn félsz egy esetleges csalódàstól.
2022. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!