Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz kicsit a sztori.

A páromnál csak a szex fontos!?

Nekem is az, de amióta született egy gyermekünk, kicsit kevesebb idő jut egymásra. Fáradt vagyok sokszor, és a kicsi is van, hogy későn alszik el, vagy ha el is alszik akkor 1-2 fele felébred és órákig fent van. Nekem ilyenkor jólesne csak úgy összebújni, kicsit filmezni, vagy csak úgy csendbe kicsit bambulni a tv-t.


Ő ezt nem érti meg, ha mondom neki, hogy bocsi de most fáradt vagyok bújjunk össze csak vagy valami, akkor szó szerint megsértődik és onnantól nem lehet semmit neki mondani, mert úgy válaszol mint akit a seggéből húzott ki.


Most vagy én élek nagyon álomvilágba, vagy tényleg gyerek után ennyi, hogy gyorsan lerendezzük egymást, egyébként én foglalkozzak a gyerekkel ő meg csak a munkával, meg persze a neten való játszással?


Persze hétvégén szoktunk programokat csinálni, de csak ritkán vagyunk akkor 3-an. Van, hogy az anyós vagy a párom testvére is jön velünk.


Lelkileg se vagyok a toppon sajnos, ezt belátom, ehhez azért ő és a családja is hozzátett. Lehet ez is befolyásolja a hozzáállásomat?



2022. nov. 18. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen embernek miért kellett gyereket szülnöd?
2022. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Gyerek előtt talán többször tudtunk szexelni, és akkor jobban is elfogadta ha elutasítottam néha!


Ha a lelki állapotomra gondolsz, az is terhesség alatt alakult ki!

2022. nov. 18. 23:40
 3/19 anonim válasza:
89%
Sajnos a párod nem megfelelően viselkedik, sokkal megértőbbnek kellene lennie. Szerintem csináld azt, hogy rá bízod a gyereket x ideig (hogy ő foglalkozzon vele meg ő keljen fel éjszaka) és utána mond neki, hogy szexelni akarsz. Kíváncsi lennék, mit reagálna.
2022. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
A szülés utáni depresszió fel is erősítheti a már korábban meglévő tüneteket. Keress fel egy szakorvost, online is elérhetőek már, ha nem tudsz még kimozdulni.
2022. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem, szó sincs túlreagálásról, mindössze arról van szó, hogy vannak mindkettőtöknek olyasfajta igényei a másik felé, amelyek az adott pillanatban nem találkoznak befogadó közeggel. Látnod kell, hogy a visszautasítás ha folytonos lesz, olyan problémák melegágya lehet, amiből a megcsalás és az elhidegülés nő ki, gondolom ezt nem szeretnéd. A párodnak is belátóbbnak kellene lennie, ki kell vennie a részét a gyermeknevelésből, és sokkal figyelmesebbnek kell lennie feléd.

A baba a legjobb része a kapcsolatotoknak, ha változott is valami- akár személyiségében- az már előtte is olyan volt. És nem, nem rendezzük le a másikat- bár vannak gyors numerák, az igaz- de ha kiveszik a kapcsolatból az intimitás, odafigyelés, akkor előbb -utóbb elveszik a törekvés mindennek a fenntartására.

Beszéljetek erről! A kommunikáció lényeges lenne, egy még kezdődő probléma kialakulásának a megelőzésére.

2022. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
De most félrebeszélsz. Leírod, hogy csak te törődsz a gyerekkel, ő dolgozik, játszik - gondolom elötte is tudtad, hogy meg tudod e beszélni a dolgokat vele, vagy nem. Mert igazából az a baj, hogy nem tudsz vele beszélni, nem érdekli, hogy érzed magad, nem akar segíteni, nem tudod elmondani, hogy fáradt vagy, légyszi segítsen többet - amit megtenne, mert fontos vagy neki... eh szal próbálkozz már felvilágosítani, hogy figyeljen a pszichés jólétedre ha szexualitást akar.
2022. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

"Persze hétvégén szoktunk programokat csinálni, de csak ritkán vagyunk akkor 3-an. Van, hogy az anyós vagy a párom testvére is jön velünk."


Én ezt érzem a problémák kulcsának.

Kevés az együtt tölthető szabad idő, de akkor is másokkal "kell" együtt lenni. Legelőször ezen kéne változtatni. Sőt, adott esetben a babócát 2-3 órára odaadni a kedves rokonnak, hogy kettesben töltött idő is legyen!

2022. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Rossz embernek szültél. Nem szeret. Családapának alkalmatlan. Válás. Eddig is ilyen volt, csak nem volt kedved észrevenni.
2022. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Elöbb utobb elhet mas nőt fog ekresni ha ennyire szex kell neki.
2022. nov. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
A pasik jó része leszarja, hogy a nő elfárad a gyerek gondozása közben. Főleg, ha nem is veszi ki a részét belőle. Egyszerűen nem képesek felfogni, hogy nem olyan lesz már az élet vele, mint a megszületése előtt és bizony nekik is oda kellene tenni magukat, nemcsak a nőre hárítani mindent. Sajnos nagyon kevés van abból a típusból, aki megérti, hogy egy gyerek születésével nem az ő igényei lesznek a legfontosabbak és türelmes marad. Írhatnám, hogy a terhesség előtt kellene jobban megnézni, hogy az ember lánya kivel is vállalja a közös gyereket, de nincsen értelme, mivel alig van ilyen köztük. Tű a szénakazalban esete. A helyzet az, hogy a nő nagyobb százalékban magára marad a gyerek körüli teendők terén. Ezt kellene figyelembe venni, amikor vállalja a gyereket. Így mondjuk jóval kevesebb gyerek születne, de kevesebb lenne a becsődölt kapcsolat is. Tudom most felhördül a horda, de akinek nem inge nem veszi magára. És az is igaz, hogy az sem akinek kellene, de az önkritika megléte is igencsak hiányzik sok emberből. Annak az orgazmusnak bizony lesznek fárasztó mellékhatásai is, illene figyelembe venni ezt az elélvezés előtt a kedves leendő apuciknak is.
2022. nov. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!