Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz kicsit a sztori.

A páromnál csak a szex fontos!?

Nekem is az, de amióta született egy gyermekünk, kicsit kevesebb idő jut egymásra. Fáradt vagyok sokszor, és a kicsi is van, hogy későn alszik el, vagy ha el is alszik akkor 1-2 fele felébred és órákig fent van. Nekem ilyenkor jólesne csak úgy összebújni, kicsit filmezni, vagy csak úgy csendbe kicsit bambulni a tv-t.


Ő ezt nem érti meg, ha mondom neki, hogy bocsi de most fáradt vagyok bújjunk össze csak vagy valami, akkor szó szerint megsértődik és onnantól nem lehet semmit neki mondani, mert úgy válaszol mint akit a seggéből húzott ki.


Most vagy én élek nagyon álomvilágba, vagy tényleg gyerek után ennyi, hogy gyorsan lerendezzük egymást, egyébként én foglalkozzak a gyerekkel ő meg csak a munkával, meg persze a neten való játszással?


Persze hétvégén szoktunk programokat csinálni, de csak ritkán vagyunk akkor 3-an. Van, hogy az anyós vagy a párom testvére is jön velünk.


Lelkileg se vagyok a toppon sajnos, ezt belátom, ehhez azért ő és a családja is hozzátett. Lehet ez is befolyásolja a hozzáállásomat?



2022. nov. 18. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

vagy ha el is alszik akkor 1-2 fele felébred és órákig fent van. Nekem ilyenkor jólesne csak úgy összebújni, kicsit filmezni, vagy csak úgy csendbe kicsit bambulni a tv-t.


Mondjuk megértem, hogy ő meg ilyenkor aludna, nyilván dolgozik nappal. Neked akkor is van lehetőséged pihenni. (Nekem is van gyerekem, tudom, milyen otthon lenni vele)

2022. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, azt itt valaszolok kozul hanynak van gyereke…


Teljesen megertem a kerdezot, egy kisbaba teljesen felforgatja a korabbi eletritmust, a libidot, mindent.


Kicsit a ferfit is megertem, mert a cerka all ugyanugy kisbabatol fuggetlenul.


Kerdezo szerintem ilyenkor gyorsan csinald meg kezzel/szajjal aztan hagyjon beken…. Nincs jobb otletem… ha nem csinalod akkor majd megy mashova

2022. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem nem szeret, hanem egyszerűen ELEVE mások voltak az igények, várható volt, hogy ebből konfliktusok lesznek a gyerek után.


Ő szexelni akar ugyanúgy, ami alapvetően még nem baj!, az viszont igen, hogy nem veszi figyelembe, hogy neked ott a gyerek, a hormonok felbolydultak, fáradt vagy, etc.


Van, hogy az anyós vagy a párom testvére is jön velünk. - ezt viszont komolyan nem értem. MIÉRT jön anyós meg a sógornő???

2022. nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként meg hogyha ő 8-16-ig dolgozik, de te éjszaka akarsz vele "összebújni tv-zni", amikor aludna. Bocs, ez nekem sem férne bele.


Oké, hogy neked ott a gyerek, de te pl tudsz aludni délután, amikor ő is (tudom, én is tudtam pihenni, amikor ő aludt).


A férjed nem mondhatja azt, hogy fél éjszaka fenn voltam a gyerekkel, bocs, hazamegyek 2-kor, hogy pihenjek, mert ki is rúgják.

2022. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Kerdezo szerintem ilyenkor gyorsan csinald meg kezzel/szajjal aztan hagyjon beken - szerintem meg ne legyen az álló farok szolgája, csak mert a pasi megsértődik, amiért nincs minden nap szex.
2022. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Hú, de primitívek itt egyes hozzászólók! Micsoda a nő, valami szexuális segédeszköz?
2022. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat kicsit félreérthetően írtam, nem hajnali 2 kor akarok vele összebújni, hanem amíg fel nem kel a gyerek, szóval ha ilyen 10-11 fele elalszik.

Próbáltam ezt, hogy jó gyere akkor, de az se tetszett neki, mondván, hogy nem látja rajtam a lelkesedést.

Beszélgettünk egyébként már erről, szokott segíteni rendet rakni a lakásba, persze úgy, hogy előtte lecsesz, meg volt, hogy ő fürdette meg a picit, de kb ennyi.

2022. nov. 19. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Meg nem fordul a fejedben, hogy elválj? Mi tart mellette? A közös lakás? Teljesen biztos vagyok benne, hogy egy percig nem fog maga mellett marasztalni!
2022. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
A férjed egy éretlen óriáscsecsemő. Valószínűleg csak azért választott téged egy szexbaba helyett, mert te szültél neki egy gyereket, akinek ürügyén később majd megveheti magának azokat a játékokat, amiket ő gyerekként nem kapott meg.
2022. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!