Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a kapcsolat elején szerelmes számokat hallgattok, ölel éjszakánként, és nagy szerelem van, ezt az időt hogyan lehetne elnyújtani a pasiknál?

Figyelt kérdés

Talán első hónapokban kapom csak ezt a romantikát, negyedév/félév múlva pedig már nem nyújtják ezeket. Hanem mintha 20 éve házasok lennénk.

Cirógatás simogatás többet nincs, szerelmes puszik a nyakamba nincs, nem énekelgetnek már, elmúlt.


De nekem még nagyon nem volt elég. Én még nem untam meg. Még igénylem. Még nem váltottam at arra, hogy minden hétköznapi, átlag.


Soha nem vagyok senkivel egy tempóban amikor átalakul a kapcsolat.

Kb mintha kaptál volna fagyit, de nem eheted meg, csak megkóstolhattad 3 kanállal és elveszik.



2022. nov. 19. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Cseréld le új pasira. Amúgy tapasztalatom alapján sokszor a nő hidegül el
2022. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De 3 vag, 6 havonta váltogassak pasikat, vagy hogy?
2022. nov. 19. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked énekelgetnek a pasik? Kikkel jössz te össze? xD

Egyébként ha reálisan nézzük a dolgot, szinte kikerülhetetlen, hogy idővel ez a rózsaszín ködös időszak, amikor még tepernek a felek egymás kegyeiért, el ne múljon minden embernél, és ez nem is igen szokott továbbnyúlni pár hónapnál, esetleg 1-2 évnél. Bár amiket te leírsz, azok nem is ezt mutatják, hanem inkább mintha valamiért rendre teljesen kihűlnének a kapcsolataid, mert azért egy idősebb, nyugisabb kapcsolatban szerintem nem tűnik el a puszi, az ölelés, a cirógatás.

2022. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy énekelnek hogy közben megy a szám.


Megmaradnak pl amikor találkozunk h szájrapuszi van. De ennyi.

Az intimitásgy romantika szinte szex köré épül le. Előjátékká csökken csak.

2022. nov. 19. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az nem lehet, hogy te próbálsz egy rózsaszín ködös lányregény szerint élni, és nem akarod tudomásul venni, hogy a valóság teljesen más, mint egy mese?
2022. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is más lenne a valóság csak nem ennyi idő alatt ilyen gyorsan.
2022. nov. 19. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha túl gyakran tapasztalod azt, amit tapasztalsz, akkor biztos, hogy a te valóságod a valóság?
2022. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A ködös időszak elmulik tudtommal.
2022. nov. 19. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem erre senki nem tudja a választ azon kívül mint hogy a rózsaszín köd eltunik.

Bár én úgy gondolom, hogy azon túl is van pár dolog, ami életben tartja a kapcsolatot, mint pl. a szeretet, a tisztelet és a törődés.

Vagy olyan pasikat fogsz ki, akiknek ez idegen fogalom, vagy egyszerűen ilyen fajták.

Ami arra enged következtetni, hogy ezek a férfiak nem hozzád valóak.

Mivel a remény hal meg utoljára reménykedj, hogy egyszer eljon a herceged, aki megad neked mindent, amire vágysz.

2022. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!