Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha a párotokról kiderülne, hogy volt kapcsolata transz nőkkel is?

Figyelt kérdés
Akár több éves párkapcsolatot is megszakítanátok amiatt, ha utólag kiderülne ez?

2022. nov. 21. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen…
2022. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Azonnali instant bann.
2022. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

1# vagyok mármint a kapcsolatunk” alatt történt volna? Vagy jóval előtte?

Helyesbítenék a válaszon, ha kapcsolat alatt akkor igen, ha előtte az sok mindentől függ… igazából egy részem ténylegesen azt mondja nem feltétlen szakítanék, a másik felém azt, hogyha én úgy mentem bele a kapcsolatba és eltelt x idő és hazugságra” épült úgymond… akkor még mit titkolhat? Hogy nem bízott bennem eddig, hogy ezeket x időre rá közli?… ezekszerint kapcsolat alatt is arra kellene majd várnom ha valamit csinál a hátam mögött” akkor nembaj, majd olyan év/ 2 múlva megtudom? Szóval nem feltétlen a tett miatt hagynám ott, ha ilyen kiderülne… hanem a sorolt tényezők miatt.

2022. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Igen. Azonnali instant bann."


Esetleg megindokolnád, hogy miért?

2022. nov. 21. 19:38
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Engem totál hidegen hagy, hogy előttem kikkel volt együtt a párom.
2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

A transz nő valójában férfi. Soha nem lesz nő akkor sem ha műtétekkel alakítják át. Ugyanis FÉRFINAK született.

Számomra az a férfi akinek ferde hajlamai vannak nem férfi. Ezért instant bann.

2022. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Számomra meg az is férfi, aki nem teljesen heteró, úgyhogy nem okozna problémát. Mondjuk azért megkérdezném, hogy még miket nem mondott el. :D
2022. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Mit érdekeljen?
2022. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Szakítanék vele, undorító.
2022. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy egy páran a szakítás mellett döntenének, pedig, ha egy cisz férfi a transz nők iránt vonzódik, akkor heteroszexuális, de tiszteletben tartom mindenki véleményét.


Egyébként úgy értem a kapcsolatotok előtt volt neki transz párja, tehát nem megcsalna vele.

2022. nov. 21. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!