Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha a párotokról kiderülne, hogy volt kapcsolata transz nőkkel is?

Figyelt kérdés
Akár több éves párkapcsolatot is megszakítanátok amiatt, ha utólag kiderülne ez?

2022. nov. 21. 19:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát, először is, nagyon meglepődnék, lévén ő nem igazán nyitott típus, szóval nem kezdene transz partnerrel. De, tegyük fel, mégis fennállna egy ilyen helyze, nos azon igenis kiakadnék hogy 9 éve volt elmondani és nem tette, annak ellenére hogy elmondta a korábbi kapcsolatait, a sztriptízáborkat, az egyéjszakásokat, és ezekből nem is csináltam ügyet, mivel nem ismertem még akkor, tehát ezt is igazán elmondhatta volna - hangsúlyozom elméletben mert biztos hogy nem történt ilyesmi. Hogy szakítanék? Hát, nem tudom, talán igen, de nem a tansz dolog miatt, sokkal inkább azért mert titkolózott. De nem tudom, lehet ennyi év távlatából már totál semmi jelentősége nem lenne. Bár azt - ha már így kiderült - tuti megkérdezném tőle, hogy az illető tényleg minden szempontból nőnek nézett ki / nő volt úgy odalent is, érzésre is meg minden. Szóval lehet, egyfajta kíváncsiság is lenne bennem.
2022. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk azt nem tettem hozzá, hogy ha főleg transz női lettek volna, én meg kvázi csak becsúsztam, akkor azért (tekintve, hogy több mint százszor annyi nem transz nő van, mint transz, tehát ha a férfi számára ez nem szempont, akkor jóval nagyobb esélye van közülünk fogni ki valakit, nem a transz nők közül) elgondolkoznék, hogy nem csak beéri-e velem, miután belefáradt a transzok közötti keresgélésbe. Tudom, hogy egyes férfiak kifejezetten rájuk indulnak be, fetisizálják őket, nekem meg nem hinném, hogy túl sok keresnivalóm van egy ilyen ember mellett. Nem tudom, a kérdést valami ehhez hasonló szitu ihlette-e.
2022. nov. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egyszer volt egy ilyen palim akiről kiderült, hogy előttem volt erre precedense. 3-asozott egy barátjával együtt egy transszal. Igazából nem

érdekelt, de kialalult egy undor bennem. Sok fura dolga volt még.

A véleményem az lett, hogy aki ilyet, ehhez hasonlóra képes, azzaĺ oda bent az agyban gázok vannak.

2022. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne. Vagyis kíváncsiságból igen de nem befolyásolná a kapcsolatunkat. Még azt is megérteném, ha csak sok év után mondja el.
2022. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Szakitanek, az en ferjem csakis hetero lehet
2022. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Sunshinedoll ***** válasza:
17%
Nekem ez alap, sőt, én olyannal nem is szoktam összejönni, akinek nem volt korábban párkapcsolata, mert nem én akarom megtanítani őket, hogy kell kapcsolatban létezni.
2022. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13%
Csak egy agybeteg ferfi szexel travikkal...
2022. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem kéne ilyen férfi.
2022. nov. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem semmi problémám nem lenne vele, vannak nagyon szép transzok egyébként teljesen megtudom érteni ha valakinek bejönnek.
2022. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

18-as vagyok.

Miért lettem lepontozva? Dohányost, élsportolót, hóhért stb.-t vissza lehet utasítani, de aki transzokkal volt kapcsolatban, olyat nem?

2022. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!