Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után kell zokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kell zokon venni, hogyha nem mutatnának be a szülőknek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 21. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

Bemutatni mi a f.nak?

Ti kimondottan vágytok háklis vénségek társaságára?

2022. nov. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
4 év.
2022. nov. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban van a szüleivel, szerintem pár hónap. Ha rosszban, akkor meg akár már lagzi és unokák is lehetnek úgy, hogy nem is találkoztok. Azért általában az első verzió a gyakoribb.
2022. nov. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a szüleivel a kapcsolat akkor szerintem akkor kell zokon venni ha fel se merül hogy szeretne bemutatni és nem is beszélgettek erről egyáltalán.

Bármi akadálya lehet, hogy elhúzódik fél év-egy évre vagy több év is eltelik az első bemutatásnál (messze laknak, ritkán találkoznak stb) de ha még mondjuk otthon él vagy sűrűn találkoznak, akkor én olyan 3-6 hónapot mondanék hogy akkor már be lehet mutatni

2022. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
#9: Hol mondtam hogy mindenki párjához alkalmazkodni kell? Hiába hadoválsz itt, egy tartód kapcsolatban elkerülhetetlen, hogy találkozz a rokonsággal. Persze, ha össdzejárós, qrogatós kapcsolatod van, az más.
2022. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Téged úgyis otthagynak utolsó, ilyen prosztó embert, azért mert nem mindenki úgy rokonozik mint te, már rögtön ledegradálod a kapcsolatát. Képzelem milyen feslett egy nő lehetsz. Na most hadováljál kis ribike.
2022. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor kell "aggódni", ha 3-4 hónap is eltelt, de senkinek sem mutat be, akiről egyébként mesél, milyen fontos neki. Ez nem feltétlen a szülők, lehet testvér vagy bármilyen rokon, bizalmasabb barát, akinek ad a véleményére. Ha szívesen, büszkén mutogat téged, meghív az életének közösségi eseményeibe, akkor szerintem normális a hozzáállása. Ha csak épp kimaradnak a szülők, mert a túlféltő mama eddig is csak elmart mindenkit vagy persze ha 1000 km-re lakik, az nem jelenti, hogy nem vesz komolyan. De ha mittudomén minden vasárnap náluk ebédel, akkor azért gyanús.
2022. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%

#15! Hiába hadoválsz, senki sem beszélt kúrogatós kapcsolatról, se arról, hogy soha nem lehet találkozni a másik családjával. Annyit írtam, hogy egyáltalán nem kötelező "együtt menni", ahogy te azt kijelentetted, mint tényt. Attól, hogy te olyan életképtelen vagy, hogy egy lépést se tudsz tenni a pasid nélkül, még mi nyugodtan találkozhatunk a saját családunkkal utánfutó nélkül is.

#9

2022. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kérdés, hogy mégis milyenek a körülmények, miért nem vagyok bemutatva a szülőknek. Nem mindegy, hogy:

- milyen kapcsolatban van az illető a szüleivel (pl. ha olyan rossz a kapcsolat, hogy már évek óta nem beszéltek, akkor hülyeség elvárni egyáltalán a beutatást); van-e olyan dolog a háttérben, ami miatt nem szeretne bemutatni a szülőnek (pl. agresszív, alkoholista a szülő)

- ugyanabban az országban élünk-e, mint a szülők, és milyen időközönként tudják egymást meglátogatni


Én olyan esetben, ahol jó, vagy legalább kulturált kapcsolatban van a szüleivel a másik, egy országban élünk, és meg lehetne ejteni a találkozót mindenféle probléma nélkül, 1-1,5 év után kezdenék el gyanakodva, ha nem mutatott volna be a szüleinek.

-

2022. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem bírom már ezt a kérdést, mindig úgy olvasom a listában hogy zokni.

Nem értem milyen zokni, akkor látom hogy zokon :)))

2022. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!