Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység..a párom elviselh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység..a párom elviselhetetlen a féltékenykedésével.Kutat,nyomoz, gyanúsít.Már nagyon unom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A múltban volt hogy apróságokban hazudtam neki, kiderült sajnos és egyre rosszabb amiket művel és ahogy beszel és viselkedik

2022. nov. 23. 08:57
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Szakítani akart már az első alkalommal, ismerkedésünk kezdetén észrevette pár hónap után hogy pár női ismerősöm összes képén ott volt a likeom. Ebből nagy vita kerekedett, azt mondta hogy ebből azt látja hogy nem keltette fel eléggé az érdeklődésem. Egy kolléganőre iszonyatosan féltékeny volt mert rákeresgettem és nézegettem a képeit. Itt már szakítani akart kb 3 hónap után. Én kértem esélyt
2022. nov. 23. 10:32
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
11. Ezek egeszseges emberben is ketelyeket keltenek amugy.
2022. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi nincs egy likeban. Nem fogad az ember vaksagot
2022. nov. 23. 10:36
 14/36 anonim ***** válasza:
94%
13. Mas az ertek rended . Tegyuk fel csak szimplan azert csinaltad mert kedves akartal lenni massal, egy nonek ez az jelenti hogy be jon neked . Aki elhatarozza magat egy kapcsolatra annak vannak olyan iratlan szabalyok amit illik betartani, ezt mondani sem kellene az ember erzi . Neked egyedul jobb lenne , vagy hasonloan nyitott novel aki szinten lajkolgat ferfiakat.
2022. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Es csodalkozol :D a kurolike nekem sem ferne bele.
2022. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csajozós, nem kurolike.
2022. nov. 23. 10:54
 17/36 anonim ***** válasza:
95%
A nem fogad az ember vaksagot a ferfiak nyelven azt jelenti,hogy megdugnad a csajt.
2022. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%
Neked jól esne, ha a párod más pasikat nézegetne meg lájkolgatna melletted? Nekem ez nem férne bele, tuti szakítanék veled. Szerintem a kölcsönös tisztelet ott kezdődik, hogy nem csorgatom a nyálamat másokra és nem kúrólájkolgatom őket, de te nyilvánvalóan nem vagy szerelmes a párodba, akkor minek vagy vele?
2022. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna. Mindenki megnézi a nőket, a nők a férfiakat. Ez nem megcsalas
2022. nov. 23. 11:04
 20/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy, hogy megnézed, vagy egyenesen maj'kigúvad a szemed és csorog a nyálad.

Am ha a párod nem képes szakítani veled, akkor légy olyan szíves, hogy te teszed meg ezt a lépést.

Neked olyan nő való, akit nem zavar, hogy más nőket like-olgatsz!

2022. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!