Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység..a párom elviselh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység..a párom elviselhetetlen a féltékenykedésével.Kutat,nyomoz, gyanúsít.Már nagyon unom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A múltban volt hogy apróságokban hazudtam neki, kiderült sajnos és egyre rosszabb amiket művel és ahogy beszel és viselkedik

2022. nov. 23. 08:57
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30

Annak már nincs sok értelme. Itt is vannak furcsa ellenőrzések hirtelen felindulásból

2022. nov. 23. 13:49
 32/36 anonim ***** válasza:
Milyen ellenőrzések vannak?
2022. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kis hazugság vagy nagy hazugság. Csak hazugság van.


A bizalmat nem lehet kicsit vagy nagyon eljátszani. Csak eljátszani lehet.

Eljátszottad, változtass, légy őszinte és építsd fel újra a bizalmat, vagy szakíts vele.

2022. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Telefonba nézés, hívogatás ilyesmi. Nem olyan durva, akkor van amikor veszekszünk
2022. nov. 23. 15:50
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem, likeolgatások miatt van a veszekedés? Vagy, mit hazudtál neki? Mert nekem ebből nem derül ki, azt hazudtad neki, hogy NEM likeolgattál, pedig de?


Amúgy, totál lényegtelen én mit gondolok a fent említett helyzetről, mert mégis mért lennél beljebb azzal, ha én azt mondanám, engem nem zavar a likeolgatás, totál hidegen hagy az ilyesmi, nem vagyok féltékeny típus ráadásul van elég önbizalmam, magam szemében lennék harpia, ha ezen kiakadnék. Illetve én is likeolok bármilyen posztot bárki rakja ki, akár az exem, ha tetszik a poszt.

Ez nem kurolike, én nem akarok dgni az exemmel. A férjemmel akarok, aki ugyanúgy belikeolja a kolléganőjét, mert a kolléga kedves aranyos nő, és ha kirak egy képet magáról biztos kedves gesztusnak venné ha valaki belikeolná.


Viszont!! a te párodnak ez nem fér bele, ez nagyon fontos. Nekem belefér, férjemnek belefér, de mi az ősidők óta együtt vagyunk, ha csak pár hónapja, vagy mondjuk egy éve lennénk együtt lehet én is másképp reagálnék.

Ha tudod hogy nem fér bele neki, vagy ne likeolgass és nézegess más nőket, vagy szakíts. Megszoksz, vagy megszöksz szituáció, ami így nevetségesnek hangozhat hiszen tényleg nem vakságot fogadtál, de úgy tűnik ez a párodnak nem oké, így választás elé kényszerültél.

2022. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

35# akkor is ezen a véleményen lennél ha a kedves kollegina a farpofáját fotózná? Vagy extraminiben? És csak az olyan fotókat tetszikelné..? A normális képeket meg egyáltalán nem? De mondjuk még a te fotóidra sem hederítene rá? Csak a kolleginára.. had essen neki jól..

szerintem neked is más lenne egyből a véleményed.

Én ez miatt hagytam ott a mostanit, nekem sokkal jobb lett, ő meg tönkretett még 2 lányt a hülyesége miatt… de egy e fene, lett is hírneve hogy csak a pömpölő a number 1..

teljesen mindegy éppenséggel miről van szó, ami a másiknak nem fér bele az 10 év múlva sem fog, szóval kérdező gondolkozzál el kell ez neked hosszútávon? Mert garantálom hogy ettől csak hülyébb lesz a nőd. Üdv egy olyan lány aki szintén egy ilyen tapló parasztot fogott ki egyszer! Nem tudtam hozzá kedvesebb” lenni csak hárpiább…

2022. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!