Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Már észrevettem hogy a gyk-n mindent egy kalap alá vesznek az emberek. Szóval mi a különbség a házasság előtti és a házaséletben történő szexuális élet között? A házasság előtt a pároknak gyakorlatilag a programokon és s szexen kívül más problémái és teendői nincsenek. Házasként 1-2 gyerekkel meg már igencsak másra fókuszálnak a felek. Hogyan látjátok mindezt?

2022. nov. 24. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?


"házasság előtt a pároknak gyakorlatilag a programokon és s szexen kívül más problémái és teendői nincsenek"

???????

Miért ne lennének?


Ugyanígy az se garantált, hogy akik házasok azoknak van/lesz gyereke.


Miről beszélsz?

2022. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Csak a ferfiaknak van kulonbseg hogy egy anya és nő, a szex tárgya vagy egy lany. Ha a neve ugyanaz is, a "státusza" mégsem.
2022. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Amíg csak együtt jársz valakivel, nincs gyereked, addig tiétek a nap, este senki sem zavar, azt csináltok amit akartok.


2. Igen, erre gondoltam én is! Amikor már van gyerek, a "státusz" is megváltozik. Amíg régen bármikor lehetett szexelni, gyerek után már nem. Utána a nőt már 100X jobban foglalkoztatja a gyerek, minthogy a kötelező napi 1-2 szex meglegyen. Azt látom itt is, hogy ebből rengeteg válás, félrelépés, elhidegülés származik, miszerint a férfi nem kap szexet otthon. Erre irányult a kérdés is!

2022. nov. 24. 09:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A ferfi nem veszi ki a részét abbol vannak a félrelépések csak.

Ha ugyanolyan 100%os apa es tars lenne mint egy nő, akkor egy hullámon lennének a felek. De amigy egy férfi a konnyebb utat választja és tini életét akarja elni addig megette a fene.

2022. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*amíg egy férfi
2022. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

#3

Miénk a nap? Ezt nem értem. Nem vagyunk házasok de ettől még dolgozunk teljes munkaidőben. Hogy lenne miénk a nap?

Este meg nem azt csinálunk amit akarunk, házimunka kerti munka van, stb. Amíg egyetemre jártam addig tanulnom is kellett esténként egy csomót. A "senki nem zavar" se igaz, tőlünk pl rokonok sokszor kérnek segítséget kisebb-nagyobb dolgokban. (Amúgy meg lehetne gyerekünk is, házasság nélkül, ez totál nem ezen múlik.)

Tényleg nem értem. Vagy csak a kamaszkori járogatásra gondoltál a "házasság előtt" résznél?

2022. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6. Sok együtt járás nem szól másról csak a tömény szexről. Lehet ez együtt élés is. Ahol nincs még gyerek, ott óriási a szabadságfok, még akkor is, ha úgy érzed hogy ez nem így van. Gyerek születése után meg már teljesen megváltozik minden, ugyanis egy baba vagy egy kisgyerek 0-24-et kíván meg. Azt látom hogy ez egy óriási vízválasztó, mert akiknek nincs gyereke, náluk teljesen természetes a szex, a gyerekeseknél meg inkább az van hogy eltávolodnak, a szex mennyisége és minősége zuhanórepülésbe megy át. Aztán szeretőzés, félrelépés stb. Rengeteg a válás, és a többségét a szexhiány tette tönkre, vagy az ebből adódó problémák.


Azt látom hogy te sem értem még a kérdésemet, mert nincs gyereked! Egy gyerek után a komplett világod megváltozik! Ma bármivel tudsz foglalkozni, de egy gyerek után már nagyon nem. Azok a nők akik addig nem voltak már-már szexmániások, azok a szülés után tizedrangú kérdésnek kezelik a szexuális életüket. Valahol megértem, de ez sajnos a házasság rovására megy, sőt akár megalapoz egy válást is.

2022. nov. 24. 10:26
 8/21 anonim ***** válasza:

#7

"Egy gyerek után a komplett világod megváltozi"

Tudom, részben pont emiatt nem lesz gyerekünk.


Amúgy érdekes hogy szexre a házastárssal nincs idő mert a gyerek 0-24-es program, de szeretőhöz mászkálni meg van idő?



De továbbra se értem hogy a kérdésben miért úgy fogalmazol hogy házas vs. nem házas párok, majd később meg már a gyerek a téma, mintha élettársaknak nem lehetne gyereke illetve házaspároknak kötelező lenne a gyerek.


És mint írtam, nem tudunk bármivel foglalkozni mert dolgozunk. Van napi 1-2 óra szabadidőnk aztán slussz, ennyi a gyerekes ismerőseimnek is van miután lefektették a kicsiket.

2022. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Házas + gyerek. Én azt látom, hogy a gyerekes házasoknak sosincs ideje semmire, nem hogy egymásra. Jön az este, lefektetik a gyereket, majd 15 perc után elkezd sírni. Majd ez megy 4 órán keresztül. Ha meg nagyobb a gyerek, rosszat álmodik vagy csak szimplán átmegy a szülei ágyában. Vagy, és ez is nagyon elterjedt, az anya maga mellé szoktatja a gyereket az ágyba, így a férj külön alszik.


A kérdés meg onnan jött, hogy az ismerőseim és kollégáim között észrevettem, hogy a gyerekkel rendelkezők és a gyermektelenek teljesen mások. Mármint amikor beszélgetünk, az egyik csoport állandóan arra panaszkodik hogy nincs szex, addig a gyermektelenek kifejezetten jó szexuális életet élnek. Én is attól tartok hogy ha vállalunk gyereket, az tönkreteszi a kapcsolatunkat és váláshoz fog vezetni. Azt sem akarom, hogy szeretőt keljen keresnem, vagy félre menjek. Nem egy két házasságról tudok, hanem mondhatni a többség ilyenben él.

2022. nov. 24. 10:47
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

Én inkább azt látom hogy aki dolgozik ÉS/VAGY gyereke van, annak nincs ideje semmire.

Üdv a modern világban, ahol ha nem vagy (rokkant)nyugdíjas, életművész, eltartott vagy ovis, akkor csak a lehető legminimálisabb időd van szabadon.

2022. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!