Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátom már nem szeret ? (27/L) Részletek lent:

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyunk 3 éve és 1 éve együtt is élünk.

Mostanában furcsán viselkedik velem, gyakran bánt és beszólogat.

Az egész abból indult ki, hogy a van a barátomnak egy lány páciense (fogorvos a barátom), aki régen állandóan próbált bekavarni a kapcsoltunkba, jelentést írt a barátomnak, ha látott valahol, csak ilyen aranyosan, jaj képzeld ki van itt, a barátnőd, és egy fiúval beszélget...és hasonlók. Szerintem ez undorító volt ettől a lánytól, hogy próbált vitát szítani közöttünk, gondolom tetszett neki a barátom.


Na ez a kedves hölgy, aki mellesleg 32 éves, tehát 5 évvel idősebb nálunk, úgy döntött, hogy összejön a barátom legjobb haverjával.


A legutóbbi buliban ahol együtt voltunk a párom, a legjobb barátja és még sokan mások, a véleményemet kérdezték a párom haverjának és a lánynak a kapcsolatáról én pedig annyit mondtam: "Erre inkább nem mondanék semmit, mindenki tudja mi a véleményem."


A párom a buli után otthon kiverte a balhét, hogy miért nem tudok örülni a barátja és a lány boldogságának, miért kellett ezt mondanom, és szokjak hozzá, hogy itt bizony közös 4-es programok lesznek, és ha ez nem tetszik, akikor majd talál olyan lányt akinek igen.


Ezután jött a többi, hogy biztos féltékeny vagyok erre a nőre, mert nekem nincs önbizalmam, meg a másik lány legalább vasalja a haverja ingjeit én meg erre sem vagyok képes.


Hozzáteszem nekem van két diplomám, a külsőm pedig szerintem rendben van, teszek is érte sokat. A csajszinak szerintem nincs is végzettsége, olyan kis pici, tömzsi, idősebb is, amivel nincsen gond, csak fura, hogy a barátom első gondolata, hogy féltékeny vagyok rá.


Komolyan mondom nem is értem ezt az egész szituációt, egy vicc :D


Inkább szakítana? Komolyan nem érti, hogy miért nem szeretem ezt a lányt és miért nem tudok jópofizni vele? Képtelen lennék megjátszani magam.


A barátom szerint nagyon jól tette, hogy ráírt, hogy látott valakivel beszélgetni és hogy csak jót akart.... hozzáteszem anno iszonyatosan összevesztünk emiatt a lány miatt, biztos csak jót akart. :D


Az a baj, hogyha így folytatja, nem csak a lányt, lassan a barátomat sem fogom szeretni... lassan azon a véleményen vagyok, hogy tolják akkor ketten a csajt én meg léptem.


Ti mit tennétek ebben a szituációban?


2022. nov. 24. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy meg csal vele nem gondoltál még rá?

Hogy őt is kezeli melleted?

2022. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Veled van a gond. ÉN, a pasid helyében kiraknálak.
2022. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Az orránál fogva vezeti a nő. Latszik hogy egy 35 éves a "kicsiket"ugy rángatja ahogy akarja.

Tenyleg egy vicc hogy ennyire hülyék a pasik.

2022. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
*32
2022. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondolom nem véletlen jött össze ilyen fiatallal, a saját korosztályát gondolom nem bírja megfogni.

Szerintem először a barátomat pécézte ki, az nem jött össze, akkor legyen a legjobb haverja...

2022. nov. 24. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam el, de bármi lehetséges. A kérdés, hogy mi van :D
2022. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Azon a véleményen vagyok, hogy tolják akkor ketten a csajt én meg léptem" hogy a szavaiddal éljek :D
2022. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló, +1 szavazat

Nem csodálom, ha kiábrándulsz a barátodból.

2022. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Van 2 diplomàd de a vasalás meg ilyen alap dolgok nem mennek illetve nem csinàlod,
2022. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kihűlt a kapcsolatotok, az van, ha minden hülye picsán összevesztek.

Amúgy én férfi létemre rühellem az olyan nőket, akik párkapcsolatokba kavarnak be ilyen trükkökkel. Szerencsére jó emberismerő vagyok, velem biztosan nem tudná eljátszani a nyuszi az apró játékait.

Az meg, hogy összejöttek, kit érdekel? Egy összejövéshez két ember kell. Ha volt rá fogadókészség, akkor áldás, békesség! Lehet, hogy mire szakítanak, addigra már a fogorvosod is szingli lesz. 😉

2022. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!