Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Rengeteget veszekszünk a párommal és olyankor mindig szomorú leszek aztán másnap kibekulunk adok neki egy új esélyt,aztán ismét eljatsza,amikor tényleg eldontom,hogy ez nem működik így,mindig lelkiismeret furdalásom van,mert mi van ha most változna. Nagyon ragaszkodom hozzá,de nem vagyok mellette boldog.
2022. nov. 24. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem, mással még nem volt ilyen, csak és kizárólag veled.


Csak vicceltem, nagyon sok ilyen beszari hülye van még a világon.

2022. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ha 2 esetből nem változik, akkor nem is fog. Ezt tudatosítsd magadba és hagyd ott.
2022. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1

Miért beszari?

Valószínű ő sem boldog veled,te sem ezért tovább kell lépni

2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha másodszor ezt eljátszotta velem már dobtam is.

Egy esélyt adok, többet nem, ha eljatsza mehet amerre akar :)

2022. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha folyton ugyanúgy próbáljátok kezelni a konfliktusokat, vagyis nem tanultok belőle, akkor semmi nem is változik. Ha valami változást szeretnél, akkor próbáljatok meg változtatni. Először is tisztázni, hogy azonosak-e a céljaitok. Ha totál más, pl. te tíz gyereket szeretnél, ő meg soha egy gyereket sem, akkor nincs miről beszélni.


Ha csak arról van szó, hogy indulatkezelési problémátok van, akkor menjetek pszichológushoz.

Ha a kapcsolattal van valami probléma, menjetek párterápiára. Ha a szexszel, akkor szexológushoz...



Viszont ha semmi nem segít, akkor tényleg tovább kell lépni, és a szeretetet, szerelmet nem szabad összekeverni a társfüggéssel, szorongással...

2022. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nem változik semmi, mert a kérdező nem boldog és menekülne, csak hitegeted fölöslegesen!
2022. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Azért nem tudjuk, hogy miért veszekednek. A kérdező azt írja, hogy a veszekedés miatt szomorú. Ha nem veszekedéssel kommunikálnának, hanem valahogy másként igyekeznének megoldani a problémát, akkor talán van esély. Nem állítom, hogy biztosan így van, mert én se tudom, hogy mi a valódi probléma, tehát nem hitegetem.
2022. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem, mert leirta világosan mi a helyzet:

"Rengeteget veszekszünk a párommal és olyankor mindig szomorú leszek aztán másnap kibekulunk adok neki egy új esélyt,aztán ismét eljatsza... "

Minek adjon neki még több eselyt, amikor figyelembe se veszi a kérdező kereset?

Legyen inkább vele, amikor indulatos és nem tudja kezelni? Várjon esetleg még a pofonra, vagy mire de komolyan...


Kérdező:Semmi értelme, nem csak ilyen kapcsolat létezik, ez nem is az, hanem ő egy bomba, ami bármikor robban, te meg a vonat, ami nem képes tovább menni.

Hadd el, adj esélyt magadnak arra, hogy össze ismerkedj olyan pasival, aki türelmes, az ígéretet betartja és főleg szeret! :)

2022. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!