Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne az azonnali reakciod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az azonnali reakciod? Azt csiripelték a madarak, hogy mással csókolóztál.

Figyelt kérdés

mi lenne a reakciód erre hirtelen?

Ha nem tettél ilyet

Ha tettél


(Aztán pár válasz után megírom a párom reakcióját, hogy ti hogy ítélitek meg)



2022. aug. 16. 23:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijednék meg, csak értetlenül néznék.
2022. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem tettem ilyet:


-Felhúzom magam a kérdés hangnemén, és kiakadok azon, hogy ezek szerint felültél valami rosszindulatú pletykának. Utána megmondanám neked, hogy a hiszékenységed elgondolkodtat a kapcsolatunk jövőjéről. Talán megkérdezném, hogy hol, mikor, kivel csókolóztam.


Ha ilyet tettem:


-Megkérdezném, hogy ki mondta, majd beállítanám egy hazug f*sznak :D

2022. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Honnan veszel ilyen marhaságot? Ki csiripelte? Ő honnan vette?
2022. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Király! Adj nekem is a cuccból, én is akarok állatokkal beszélgetni!
2022. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha csókolóztam idegesen tudakolom, hogy ki mondta és hol láttak meg. Persze tagadok.

Ha nem csókolóztam felhúzom a szemöldököm és annyit mondok:- Mi van?????

2022. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
És meg is úsztam volna, ha nincsenek ezen a kotnyeles madarak.
2022. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban nem tennék ilyet, úgyhogy arra a részére nem tudok válaszolni.

Ha nem tettem ilyet, akkor meg természetesen megkérdezném, honnan és kitől származnak az információi. És kérném, hogy együtt keressük meg az illetőt, hogy a szemembe bírja-e mondani rólam ezt a hazugságot.

2022. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Szerintem azokat a madarakat instant elküldeném elvonóra, mert szerintem szotyinak nézték a bélyeget. 😆😆😆😆 Magyarázkodni meg nem fogok. Egyrészt fölösleges, másrészt meg aki ennyire nem ismer/nem bízik bennem, azzal nem tudok (és őszintén nem is akarok) mit tenni...
2022. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Már volt jó pár válasz. Kérjük a sztorit.
2022. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Teljesen nyugidt mosolygis hangnemben vágtam be mikozben nekem azt bizonygatta hogy mennyire szeret és hű soha nem puszilgatott senkit miota velem van(meglepodtem ezen hogy miert mond nekem ilyeneket? Es igy jött a fenti mondat belőlem(tudattalan es spontán) egy kisebb gúnymosollyal es kedves hanggal, hogy pedig en úgy hallottam hogy mást puszilgattál, mással csókoloztál.


Reakciója:

Teljesen leforrázottnak tűnt, elgyengült halkabb hangja lett végig, és első reakciója:

Kivel beszéltél?(itt mondtam csiripelték a madarak)

Továbbiak: de ki mondta? Biztos csak blöffölsz!

Aztán mondtam majd megtudom h nem mert utoljára beszélünk. Tiltottam.

Hivogat. Mas számrol felvettem

És köv kérdése: ezt miért nem mondtad eddig?....(szünet)..ezt a hülyeségedet? Ki mondta, ki akar bemártani?


Szinte nem is tagadott.

Továbbiakban is letettem a telot, és elkezdett szidni hogy nekem van mostos más f.sz.


Nos?

2022. aug. 17. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!