Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magammal van a baj, vagy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magammal van a baj, vagy ez a kapcsolat menthetetlen már?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció.


9 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. (én 25f, ő 22n)

Egészen a 8. hónapig nagyon de nagyon jól mentek a dolgok, kezdtem azt érezni, hogy ebből tényleg egy hosszú és tartós kapcsolat lesz. Imádtuk, szerettük egymást, hasonló gondolkodásmód, jövőkép és nagyon jó szex.

Eljött a szeptember, amikor ő kiment külföldre tanulni, nem féltünk ettől az időszaktól, szarnak nyilván az, mert abbamaradnak a heti találkozások, de megbeszéltük, hogy mivel szerencsére én homeofficeban dolgozom és elég nekem egy laptop és net, ezért havonta kimegyek hozzá 7-10 napra, és az milyen jó lesz.

Úgy volt, hogy októberben megyek ki először, addig az előtte lévő egy hónapban folyamatosan ment a csetelés, este amikor meg mindketten rárétünk már a facetime órákig.

Barátnőm folyamatosan mondogatta, hogy mennyire hiányzom, mennyire szeret, annyira várja, hogy itt legyek stbstb. Mint amit szerelmes párok csinálnak ofc. Tökéletes volt minden, azt éreztem mint az előző hónapokban, hogy ő szeret engem és én is őt.

Jött az első kimenetel október elején ugyebár.

Egészen odáig amíg oda nem értem bombázott üzikkel, hogy mennyire várja hogy odaérjek stbstb. Tehát semmi előjel.

Oda értem, nagy happy stbstb. Úgy éreztem én vagyok a legboldogabb a világon.

Aztán másnap látom rajta, hogy valami nem oké.

Nagy nehezen kihúztam belőle és azt mondta, hogy nem tudja kimondani nekem a "szeretlek" szót, nem érzi a pillangókat, legjobb barátnak tekint rám.

Én meg így wtf??? 100-ról a 0-ra estem percek alatt. Egy héten keresztül szenvedés volt, rengeteg sírtunk, én meg totál kivoltam lelkileg, semmi előjele nem volt ennek, mielőtt kimentem hozzá napokkal ezelőtt még azt mondogatta nagy örömködve, hogy nagyon sokat gondolkodott és ha hazajön, akkor költözzünk össze meg hasonlók. Amikor már kimentem, azt mondogatta, hogy szorongást érez az összeköltözéssel kapcsolatban, mert az van a fejében, hogy hazajön és nincs válaszhatósága és ez taszítja. Én meg nem érettem az egészet mert ő találta ki ezt az egészet + naponta küldözgetett lakásokat, hogy ez milyen kis fain lenne meg abban hogy eltudna képzelni minket, én meg csak mosolyogtam és boldog voltam, hogy tervez velem, de erőltetni nem erőltettem teljesen. Unfairnak éreztem, hogy ő magába ilyen érzéseket képzett, és én iszom meg a levét. És akkor a semmiből még jött ez. Életem legrosszabb hete volt. Azt mondogatta csak, hogy nem tudja mit érez. Mind ezekmellett bújt hozzám folyamat, szexeltünk rengeteget. Egyszerűen a viselkedése azt mutatta hogy még mindig ugyanúgy oda van értem, de az ellenkezőjét mondta.

Utolsó nap nagy sírások közepette elváltunk egymástól. Még mindig nem értettem ezt az egészet, teljesen össze voltam törve mert nem láttam logikát ebben az egészben, megkértem arra, hogy őszintén mondja meg, van valaki más a dologban? megismert mást? Azt mondta, hogy az életére esküszik, hogy nem. Elhittem hát neki, mert úgyismertem meg mint egy nagyon lelkiismeretes lányt. Azért ott motoszkált még ez a gondolat bennem sokáig, de elengedtem.

Itthon voltam már egy hete, mikor egyszer csak kaptam tőle egy üzenetet, hogy mennyire hiányzom neki és nem érti miért csinálta ezt az egészet, mert szeret. Egyszerre örültem és bánkódtam is. Még mindig nem érettem mi ez. Napokat beszélgettünk erről írásban és telefonon. Állítása szerint azért történt mind ez, mert nagyon nehéz most az iskola, és mindenkit eltaszított, a barátait és a családját is. Úgy voltam vele, hogy ha bizonyít, akkor eltudom nagynehezen felejteni ezt az egészet. Ezt meg is mondtam neki, de azt is, hogy ehhez sok időre van szükségem.

Megbeszéltük, hogy November közepén újra kimegyek hozzá 10 napra. Így is lett. Életem legjobb 10 napja volt, utaztunk az országon belül sokat, láttam rajta, hogy folyamat kimutatja azt hogy szeret, ölel - csókol, a kedvemben jár.

Itthon ülök újra, és a sok sok rengeteg jó élmény után még mindig nagyon motoszkál bennem azaz érzés, hogy még mindig nem tudok bízni benne, nyílvány persze lehet csak még idő kell. De nem merek a fejemben kialakítani egy olyan jövőképet, amiben ő is benne van úgy, hogy egy olyan ember ő, akire támaszkodhatok, tervezhetek. Szeretem őt tényleg nagyon, annyira de annyira terveznék vele a fejemben, mint hónapokkal ezelőtt. Folyamatosan beszélgetünk, felhív stb úgy mind régen, szóval most jó minden. De akárhányszor ebbe belegondolok abba, hogy tervezni vele, csak az ugrik be, hogy mi van ha megint eljátssza? Annyira bizonytalan ő mindenben, egyszer így gondol dolgokat egyszer úgy (így mindennel kapcsolatban, nem a mi kapcsolatunkban értem ezt most). Építhetek egy ilyen típusu emberre vajon? Tervezhetek vele ismét? Vagy ha egyszer eltört a bizalom bennem, javítható az még?



2022. nov. 24. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hat 9 honap meg semmi es nagyon fiatalok is vagytok. Lehet hatott ra a kulfold, egy uj vilag, uj elet, uj szerelem erdekli csak nem vallja be. De tudvan milyenek a mai sracok, nehez kifogni vkt aki huseges es tervez, lehet mat csak az eszével szeret. Vagy szeret, csak eppen tul sok lett elotte a valasztasi lehetoseg....hisz tudod mindig van jobb...és ezt kellett lekuzdenie.
2022. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiatal és lehet megijedt, lehet osszezavarodott aközben, hogy ott külföldön van egyedül.

Lehet azt hitte, hogy a tavkapcsolat nem működhet.

Adnék neki még egy esélyt, de mint írtad ne lovald magad bele teljesen míg nem bizonyít.

Persze ezt könnyű írni én tudom, hogy ne ragadtassanak el az érzelmeid, de muszáj lesz eszervekre is hallgatnod.

Amúgy kettotokon múlik, mert ha most ridegge válsz, vagy veszekedtek és nem kommunikaltok az jóra nem vezet.

Úgyhogy "Aki mer az nyer!" címszó alatt próbáld még meg.

Ha nincs változás, elorelepes, ha továbbra sem bízol akk bucsuzatok el egymástól.

2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha alapból ilyen habos babos pillangosan indult a dolog, akkor nem is szerelem volt, hanem fellángolás. Az meg ugyebár x hónap után elmúlik. Mivel mégsem fogtad meg annyira, mint amennyire gondoltátok, ezért nem alakult át a fellángolás szerelemmé. Sajnalom, de a leírtakból egyértelmű, hogy ő még ezt az érzést hajhassza, és mivel már veled nem érzi, tovább fog lepni. Keress egy érettebb notY
2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel valami kis megingás lehetett. Nem feltétlen megcsalás, de elbizonytalanodott, talán pont akkor azelőtt történt vmi, mielőtt kimentél októberben hozzá.
2022. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fejezetek már be, nem mindenki csal meg mindenkit.


Kérdezo ezt csak azok írjak akik megcsalos fajták. xD


Am lehetett részéről fellangolas és abban egyetértek, hogy akkor kár folytatni. Nem akar közben gondolom elvesziteni, vagy tényleg maga sem tudja mit érez.

Nem veled van a gond amúgy, hanem a kapcsolattal, ami online működik és egy hétig havonta.

Döntsd el, hogy megeri-e, ha nem bízol benne, lehet tévedünk az összesen, akik írtunk neked, ezt neked kell érezni.

(2-es vtam)

2022. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a "Nem tudja mit érez" dolog már nincs 1 hónapja. Azóta elvileg nincsenek benne megingások e témában, ezért is zártam ki azt, hogy lehet ez csak egy fellángolás lehetett, mert először én is erre gondoltam.

De ha csak az lett volna, akkor még mindig az lenne a szituáció, hogy nem tudja hogy szeret-e, vagy nem lenne ebben biztos. Most hetek óta megy, és kapom a sok szeretleket, amikor meg kint voltam most pár napja, akkor nagyon erősen éreztette is. Itt én csak azon aggódom, hogy én magamban letudom-e vajon rendezni ezt a dolgot, és azért tettem fel a kérdést, hogy hátha járt-e már így valaki, hogy megtört benne a bizalom, de aztán sikerült újra felépíteni.

2022. nov. 24. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem lehet helyrehozni a bizalmat, de én véleményem szerint alapból nem kell (talán nem is lehet) teljesen, totál megbízni. Mert ha nem jön össze akkor nagyot zuhansz.

Na de ki hogy gondolja.

Különben nem tiszta, hogy hogyan mutatta meg, hogy szeret, nem mindegy, hogy lefekudt veled, mondta, vagy elmentettek vacsorázni és meglepett ajándékkal, törődött veled, érdeklődött mi történt veled, hiába beszéltettek online.

Szerintem a tettek számítanak a legjobban és nem csak most, míg gubanc volt, hanem később is, én ebből szurnam ki, hogy komolyan szeret-e vagy se. :)

2022. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elég egyértelműen, de igazad van ezt nem hangoztattam.:)

Elvitt Rómába és Siennába, reggelit csinált nekem, folyamat az ölemben volt, puszilgatott, nyilván volt szex is persze. Tehát mind olyan dolgok, amiből éreztem, hogy ez a lány tényleg szeretem engem. Éreztem a törődést, erősen.

2022. nov. 24. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Mégis mennyi időre ment ki tanulni?

Mert nagyon nem mindegy, hogy pár hónapra, vagy évekre.

Nyilván szeretitek egymást, de túl hosszú távon nem tud azonos hőfokon működni egy kapcsolat.

A helyedben egyelőre lazán kezelném, nem tervezgetnék hosszú távon.

Ha jön a vizsgaidőszak, biztos nem lesz annyi ideje, ami neked rosszul fog esni és mindenféle hülye gondolatod lesz, aminek lehet semmi alapja. Nem csalt meg, miért ne bíznál benne?

Próbáld több szemszögből átgondolni.

Neki is van elég baja, egy idegen környezetben.

Szorítok nektek :)

2022. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szeptembertől - Júniusig.

Decemberben hazajön és februárban megy vissza, azért is írtam, hogy annyira nem gáz a szitu, főleg hogy amíg kint van havonta kitudok menni + hazajön 2-3 hónapra.

Amúgy türelmes vagyok és voltam is vele mindvégig. Nem izéltam sosem ha tanulnia kellett vagy elment a többi magyarral valahova ott kint. Igen, nem csalt meg, csak eléggé összetört az, amikor kimentem és minden előjel nélkül a nagy szerelemből egyszer csak benyögte a fent említett dumát. Főleg mivel megmondani sem tudta miért van ez.

2022. nov. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!