Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem haldoklik a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem haldoklik a kapcsolatom. Meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt.

Eleinte minden rendben volt, a Covid miatt neki is több szabadideje volt (vállalkozó) és én is home office-ban nyomtam, volt időnk egymásra, kirándultunk, sokat szexeltünk, a szomszéd kopogtatott át, hogy nem bírja már hallgatni és csináljuk halkabban...a régi szép idők, imádtam.(És ő is.)


Mostanában rengeteg munkája van, és csak akkor jön elvelem valahova a városon kívül, ha már-már kényszerítem, hétvégén leginkább otthon tespedne, legfeljebb moziba lehet elrángatni.


Vidékiek vagyunk, de én kitaláltam, hogy Pestre járok fodrászhoz, és bár próbáltam elmagyarázni magamnak, hogy ez azért van mert az jobb, igazából ezt is titkon azért csináltam, mert így legalább havonta egyszer felmegyünk Pestre és akkor már vacsorázunk ott egyet, vagy valami.


Az utóbbi 2 évben csak akkor jött velem nyaralni, ha én lefoglaltam és ki volt fizetve, mert így lehetett úgymond rákényszeríteni, hogy legalább a tengerpartra jöjjön el velem( később persze odaadta a saját részét, de volt, hogy az utazást a szüleimtől kaptam 2 személyre, - tehát neki semmibe nem került - ilyenkor is könyörögni kellett, hogy jöjjön.)


Alig lehet elrángatni, de ott már persze jól érzi magát és hozzáteszem jól keres, tehát lenne pénze kiruccanni és mivel vállalkozó, magának osztja be az idejét.


Könyörögtem, hogy jöjjön el velem síelni Ausztriába egy gyönyörű helyre, lefoglaltam egy 2 szintes faházat és közölte, hogy ő utálja a hideget, de én az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy jön, de határozottan közölte, hogy ő neki nem eshet ki 3 hétköznap a munkából és menjek a barátnőmmel.


Annyira rosszul esett, hogy megérkeztem és egy nap után már esküszöm nem is hiányzott a párom.


Mostanában egyre kevésbé kívánom testileg is a befásult viselkedése miatt. 27 évesek vagyunk és olyan életet élünk, mint egy nyugdíjas házaspár, illetve nem, mert a nagyanyám többet kirándul ennél.


Mit tehetnék ebben a helyzetben?


Úgy érzem az unalom miatt kezdünk elhidegülni is és én szeretnék tenni valamit ez ellen, de nem tudom mit tehetnék.


2022. nov. 25. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Lehet ha athivnád a haverjait talán jol is érezné magát.

Nem mindenkit utazgatásokat boldogitanak.

Hanem barátok, társaság, kikapcsolodás.

2022. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*utazgatások
2022. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha ő nem hajlandó változtatni a befásult viselkedésén, akkor te egyedül semmit sem tehetsz. Egy fecske nem csinál nyarat.
2022. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálja a hideget, erről nem tudsz, de lefoglalsz síszállást? Komoly... tud egyáltalán síelni? Mit csinált volna, míg te síelgetsz, inni engedted volna, mert ott a hülye hidegben tényleg nem lehet mást csinálni, csak vedelni a forralt bort, és röhögni az eső-kelő síelőkön?
2022. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze, ennyi.

Ő neki más a kikapcsolódás, mint neked, te jarnad a világot, ő ki tudja mit preferál.

Ezt igazából neked kellene tudni és KÖZÖSEN KELLENE programokat szervezni, amelyek mindkettőtöknek megfelel.

Igazából nem csodálkozom, hogy síelni el sem ment, hisz a többi helyre elment veled, neked járt a kedvedben, de ezt mindig nem teheti.

Mondjuk lehet egy kicsit gátlásos, nyugis fajta, te meg pörögnel, amivel nincs gond, csak akkor együtt kellene megegyezni, hogy hol ezt, hol azt fogjuk csinálni.

Ha ez se jön össze akkor szakíts vele és kész.

Egyébként nem értem miért lenne unalmas ettől a kapcsolat, ha amúgy minden más működik, mert kérdező attól, hogy a párod neki nem kell állandóan a hatsodban lógni (és fordítva).

Megérteném ha bántalmazna, vagy nem tisztelne, félre kacsintgatna - akkor van okod azt írni szerintem, hogy haldoklik.

Én azt mondom, hogy ellaposodott, mert nincs összhang, de ezen lehet javítani...

2022. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem utálta a hideget. A barátnőm aki végül eljött velem pedig szintén nem tudott síelni, de mivel fiatalok vagyunk és szeretünk új dolgokat kipróbálni, így fogta magát és megtanult, ahogy a párom is megtanulhatott volna jobban, mert valóban nem tud ő sem olyan jól, de így nem is fog sajnos.
2022. nov. 25. 15:19
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

De te miért akarod ravenni arra ami neki zavaró, vagy nem tetszik? Mi vagy te, az anyja?

Te neked ehhez semmi jogod nincs.

Eskü, pedig nő vagyok, a pasid helyében már rég seggberugtalak volna, mert állandóan a parancsokat hallgatni, a nyafogast nem lehet kibirni.

xD

(5-os vtam)

2022. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez furcsa, hogy a "kedvemben járásnak" számít, hogy eljön velem egy 10 napos görögországi tengerparti nyaralásra, amit a szüleimtől kaptam ajándékba, szállás, reggeli az árban. Mellesleg úgy, hogy utána rohadt jól érzi magát ott, legalábbis úgy tűnik.
2022. nov. 25. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:

És miért dolgozik sokat? Történt valami ami miatt így befordult?


Azt írod mostanában sok a munkája, gyűjtetek valamire vagy van oka hogy többet dolgozik?


Én azt mondom, hogy járjatok utána mi történt és ha meg lehet menteni akkor tegyétek. Ha meg az van hogy már nem illik össze a kettőtök életstílusa és személyisége akkor hagyjátok.

Néha az együttélésnél derül ki hogy mennyire nem tud együttműködni egy páros.

2022. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

#5:

"Ha ez se jön össze akkor szakíts vele és kész."


Hát nem érted? Egy gazdag vállalkozóról van szó! Hát csak nem fog vele szakítani?! Hová gondolsz! Nem h*lyült meg!

Hogy lesz így budapesti fodrász, meg külföldi nyaralás, síelés?

5-ös! Beszélsz itt össze vissza! Ezt a kapcsolatot minden áron fenn kell tartani. Ha másként nem, legalább addig amíg nem lesz a képben egy másik gazdag vállalkozó. Ejnye bejnye, nem szabad ilyesmit tanácsolni, hogy szakítson. Hová gondolsz? :)

2022. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!