Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások kapcsolata ennyire tökéletes lenne, csak az enyém nem?

Figyelt kérdés

Mármint én úgy látom, ahogy nézem az ismerőseimet. Valakit többször meglep a párja rózsacsokorral, mint engem. Vagy valakik, hogy részt vesznek egy karácsonyi fotózáson (nincs gyerekük), míg az én párom, mivel nem szereti annyira a fényképezkedést, így nem mentünk.

Vagy valakit több helyre elvisz kirándulni, nyaralni a párja szép helyekre, mint engem. Van olyan ismerősöm is, akit alig pár hónap eljegyeztek, és 1 éven belül, meg is történik az esküvő.

Valahogy mindig találok olyan dolgot, ami az ismerőseim kapcsolatában jobb, mint az enyémben.


2022. nov. 25. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezek csak a külsőségek amit a külvilág lát.. egy párkapcsolat 60-70%-ról senki más nem tud csak az a 2 személy aki benne van. De azért fura, hogy ilyen látszat dolgokat írsz, hogy ettől tökéletes valaki kapcsolata, persze ajándék meg közös nyaralás az egy jó emlék is lehet, esetleg próbáltál beszélni erről a másikkal, hogy lenne ilyesmire szükséged?
2022. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Amit itt felsoroltál az hány ember is? Ne felejtsd el annyival elosztani a végén... , különben ezt tapasztalod, hogy körülötted minden szép és jó, csak a tied a sz*r. Nekem pl most nincs is párkapcsolatom és boldogtalan is vagyok ez miatt. Ez egy minusz tízes osztó... Próbáld meg licit jobban érezni magad s kapcsolatodban. Örülj egy picit annak, hogy legalább van. Nekem most még csak annyim sincs, hogy valakitől egy pici csokit kaphatnék pl karácsonyra, vagy akinek én adhatnék. (ez meg egy miszusz százas szorzó, legalább)


29/F

2022. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Most függetlenül attól, hogy a látszat gyakran csal: nem értem, mit panaszkodsz. Ezt a viselkedést köszönheted magadnak, mert te tűröd meg magad mellett azt a partnert, aki nem csinálja azokat a dolgokat, amit szeretnél.

Nekem is volt olyan párom, akivel nem lehetett sehová menni, sose vett nekem virágot, pedig többször mondtam neki, hogy jól esne. Sose főzött nekem, mikor pl. munkából hazaértem vagy vmi, pedig mondtam neki, hogy néha jól esne. stb.

Tudomásul vettem, hogy ez ilyen is marad, és mérlegeltem, hogy hát én bizony szeretnék egy olyan párt, aki boldoggá akar tenni, meghallgatja, mit szeretnék, és aki tudja és akarja nekem ezeket nyújtani, így elhagytam, és most már nem is kezdek olyanokkal, akiknek ilyenekért könyörögni kell.

Nem szervezed le rendesen a randit? Nem megyek.

Nem hívsz el időben randizni, csak aznap szólsz? Nem megyek.

Sétálni akarsz vinni randizni? Nem megyek.

Nem hívsz meg vacsorázni? Viszlát.

Elmondom, mi esne jól és azért se azt csinálod? Viszlát.


Őszintén szólva totál nem értem azokat az embereket, akiknek elmondja a párja, hogy mire van szüksége és azért se csinálják meg. Ennél nagyobb "leszarom"ságot nehezen tudok elképzelni, hogy elmondja a párod, hogy ez meg ez tenne boldoggá, és akkor te úgy döntesz, hogy nem szeretnéd boldoggá tenni. Mármint ha ennyire nem érdekel az, hogy a másik boldog-e, elégedett-e melletted, akkor mit kínlódjon az ember érted? Aztán meg megy a hülyeség, hogy a nők milyen rejtélyesek meg nem tudunk kommunikálni, holott alig ismerek nőt, aki legalább egyszer ne rimánkodott volna, hogy mit szeretne :D

2022. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a facebookot. Oda is csak a mézes mázas dolgokat töltik fel, nyilván ha tányért törnek úgy veszekednek, arról senki se fog tudni. Ne az legyen egy kapcsolat mérőfaktora, hogy ki mit oszt meg a közösségi hálón. Lehet ezerszer szarabb kapcsolata, de azt mutogatja, hogy kapott rózsát, meg wellnest meg mindenféle anyám kínját, de a tisztelet meg a szeretet sehol sincs. Én hányok ettől a családi fotózásod baromságtól egyébként. Pedig akarok egy-két szép képet karácsonykor, hisz a lányomnak ez lesz az első karácsonya. Egyforma ruhában leszünk Szenteste, de ezért nem fogok 20 rugóért elmenni fotóshoz pózolni. Majd a családban lesznek képek készítve. Amúgy én is szeretem a virágot, így minden alkalomra (névnao, szülinap, valentin nap stb) a férjemtől egy csokor virágot szoktam kérni. Drága, ne vegyen gyakrabban, úgyis elhervad. Nekem is van olyan ismerősöm, aki arra nem volt képes, hogy védekezzen, aztán 1 éven belül elvette a pasi a gyerek miatt. Ez minden, csak nem jó. Nagyon szeretem a férjemet, de 1 év után nem mentem volna hozzá. Azt se tudtam, hogy ki fia borja egyáltalán akkpriban. Amúgy 4 év után vett el, akkor is született meg a kisbabánk.


Zárd be a facebookot. Egy időben engem is nyomasztott, de aztán rájöttem, hogy nem ez határoz meg engem, minket, a kapcsolatunkat. Az egyik ismerősömre egyszer nagyon irigykedtem. A Maldív szigetekre mentek nászútra. Abban a két hétben telepakolta a facebookot a bikinis pálmafás tengerpartos fotóival. Mi sehol nem voltunk nászúton, azt a pénzt inkább a házba invesztáltuk bele. Akkor kicsit szr volt látni ezt. Nyilván a csaj fel akart vágni vele, mutogatni. A facebook csak erre való, semmi másra.

2022. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha neked ez kevés akkor beszélgess a pároddal, ha egyáltalán nem vagy boldog akkor szakíts vele, ilyen egyszerű.

Egyébként te ne gondold azt, hogy azért, mert valakit elvesznek 1 év után örökre együtt maradnak, valószínűleg nem fognak, mert igazából nem is ismerik egymást (kivétel, ha barátok voltak előbb).

És egy párkapcsolat nem csak attól tökéletes, hogy ad neked gyűrűt, virágot visz minden hónapban vagy elmentek kirándulni minden felé.

Lehetséges magyarázat, hogy más miért kap ajándékba valamit, mert szereti a párját, megcsalta, osszekaptak - kiengesztelesbol, friss kapcsolat stb.

Ne feledd a kapcsolat 2 embertől függ, rajtad is ugyanúgy mint rajta, kommunikáció szükséges és hogy próbáljátok helyrehozni, ahol gond van, de az nem fog menni ha csak te akarod és ha azon agyalsz, hogy másnak de jó, miközben nem tudod, hogy úgy van-e.

2022. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Giccsparádé!


Megy most a TV"-őn a nagy Ő. Na, most tekintsünk el minden sztereotípiától, nézzük csak magát az eseményt, a folyamatokat.

Az ott párválasztás. Mint mondtam nem számít hogy kik vannak ott, ki a férfi, kik a nők. Sőt, akár lehetne ott egy nő és 20 férfi, teljesen mindegy. PÁRVÁLASZTÁS! Ha lenne 20 nő akinek tetszem, és szimultánba tudnék velük ismerkedni, akkor tudnék választani is.


Ami ma megy az embereknél: a sok "idióta" közül felbukkan egy "jééé ez nem idióta" próbáljuk meg típus. Tehát nem párválasztásról beszélünk, hanem PRÓBÁRÓL! Attól hogy együtt jársz vagy naponta 3X dugsz vele, még mindig csak ismerkedtek. 1-2-3 év? Még mindig csak ismerkedtek, de itt már vagy elfogadod a hibáit, vagy szakítasz.

A nagy Ő-vel is csak ismerkedsz, attól hogy baromira tetszik, még marhára nem biztos hogy ő a nagy Ő!


Ha a pasi nem visz el sehova, mit tehetsz? Elhagyod, vagy vele maradsz. Ez nem párválasztás, hanem döntések sorozata. Ha nem tetszik otthagyod és ennyi! Attól hogy jársz valakivel, még alig tudsz róla valamit!

2022. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A barátommal jól kijövünk, meg minden, mindig kedveskedik stb.
2022. nov. 25. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kéne hogy probléma legyen ha elmondod neki, hogy zavar egy kicsit, hogy nem kapsz pl. virágot.

De különben lehet ő nem anyagias dolgokkal fejezi ki szeretet irántad, lehet úgy érzi ő eleget ad.

Meg kell beszélni. Ennyi.

2022. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek egy nagyon gazdag csaladot, a pasi egy alom, gazdag, igazgato, jokepu magas, plusz ranezetre olyan csendes, szolid, igazi jofiu,aki tokeletes apa es ferj kivulrol. A noje is tokeletes, igazi haziasszony, joval fiatalabb es termeszetes szepseg, tanult, muvelt. A csaladjaik rokonaik is mind osszetarto, kivulrol tokeletes. Olyan csaladi fotokat lattam roluk, nagycsaladosz, kiscsaladkst hogy karacsonyi kepeslapra illene mint a boldogsag, szeretet illuszracioja. A pasi csalja a not.
2022. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7#

Akkor mi a bajod?

2022. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!