Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság milyen pasikra buknak a jó nők?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak jó értelemben vett jó nők (a belevaló értelmiségiek), és a plázacica jó nők. Melyikre vagy kíváncsi?
2010. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úgy általában a nők az egzisztenciálisan és lelkileg stabil férfiakra buknak. nem lennék a helyükben. :)
2010. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De csak azért buknak a lelkileg kiegyensúlyozottakra, hogy rajtuk csámcsogjanak, mindenféle idióta kis sz*rságukat majd a pasi csiálja meg. A nők sokkal támaszkodóbbak (kapcsoaltfüggők), mai már nem egészséges. Erre figyelj oda kérdező.


Nem kevesen szinte még a seggüket sem tudják kitörölni segítség nélkül.

2010. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Penzesre.... milyenre buknakanak.... a vilag nem valtozik evszazadok ota
2010. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valóban ennyit számítana a pénz?
2010. szept. 30. 07:54
 6/10 anonim ***** válasza:
A pénz sokat számít, de nem minden. Csak kevesen vannak, akik ezt ép ésszel fel is fogják.
2010. szept. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsonak: nem, azok vannak kevesen, akik felfogjak, hogy azert mert nekik nem a penz a legfontosabb, a legtobb csajnak attol meg az a legfontosabb. Ezutan persze nem baj ha fiatal, nem baj ha jol nez ki, nem baj ha okos is a ferfi.... De csak ez utan.
2010. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 08:34


Nem értem, ez miben változtatja meg azt, amit én írtam. :D

2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem Te a plázaciicákra gondolsz, a mutatós ribancokra, de ha egy elegáns értelmes Nőt keresel, lényegében nem változik semmi, csak utóbbihoz azért nem árt ha értelmes is vagy.

Legyél görög Isten, legyen akkora farkad mint egy lónak, megállás nélkül tudj kefélni 16 órán keresztül és legyen temérdek pénzed. Az előbbiek összességét pénzzel tudod kompenzálni!

2010. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyeljen oda rám, legyen kedves és előzékeny, tudjon nevetni, legyen higgadt és magabisztos, ne akarjon állandóan szexelni, de nem árt, ha erre azért hetente 3-4x sort kerít, ne akarjon túlságosan ragaszkodni, hagyja meg a magánszférám, fogadjon el olyannak amilyen vagyok.

Külsőleg igényes, izlésesen öltözködő.

2010. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!