Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégelnéd a dolgot?

Figyelt kérdés

Kezd betelni a pohár h akárhogy magyarázom nem érti meg azt h miért nem képes 1 v 2 nap után eltenni a ruháját pl ha már én osszehajtottam!- ennyire nem becsüli a munkám?


Már elmondtam h többet nem fogom megcsinálni az övéit.



De egyszerűen ha letesz vlmit vagy ilyesmi ami tényleg max 5perc eltenni az napokig ott van még akkor is ha este 7től itthon van. Eszébe se jut h " most van időm azt még el kell tennem", tehát olyan dolgot se csinál meg ami nem fárasztó.

Ilyenkor elvan a tv előtt.

Ha szólok nem volt időm..


2022. nov. 26. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valni kell
2022. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Menné má ki kapálni inkább
2022. nov. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Este hétre esik haza legkorábban, és azzal toszogatod, hogy miért nem pattog még utána, meg mitől fáradt mindig. Hát talán nem szundikálni jár be dolgozni, mint egyes biztonsági őrök...

Amúgy mit is kéne benned megbecsülnie? Egy jó szabad nincs, évek óta nem dugtok, szívatod a gyerekkel meg az eljegyzéssel, de 8 éve toporogsz, egy tapodtad nem mozdultatok, csak visszafelé. De annyira se maradtál férfi, hogy kidobd. Ennyit érsz: egy csicska vagy a nőd szemében, akinek annyi becsülete nincs, mint egy büdös zokninak.

2022. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de szerintem nálatok nem ez a probléma. Sosem értettem, amikor valaki ezen akad ki, vagy hogy hogyan van feltéve a wc Poór vagy hogy van ki nyomva a fogkrém. Te ruhelled ezt az embert, és csak okot keresel, ami miatt veszekedhetsz vele.
2022. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Vannak akiknek a haztartas az élete csak
2022. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de uncsi vagy már. Ha úgy is csak 5perc, rakd el te, másra úgyse vagy jó.
2022. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Csodálkozom, hogy még nem dobott ki, de te megteheted elvégre eleged van.

Tegyél mindkettőtöknek szivesseget, hadd el.

Szívesen :)

2022. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézüsom+

Talán közelítsd meg egy másik oldalról: Este 7re hazaér. Dolgozott egész nap. Elfáradt, agyban, vagy fizikálisan. Elviselte a kollégáit, a hazafelé vezető útat, stb., egész nap a munkáján jár az agya, mit-merre-hogy. Ha fizikai munkát végez, akkor fizikailag is biztosan megterhelő, nap végére talán elfárad. A hazafelé vezető úton kb már alig várja, hogy hazaérjen, és nyugodtan leüljön pihenni, kikapcsolni az agyát b*asztatások, beszólások nélkül. Mert ugye nyilvánvaló számodra is, hogy munkahelyen ilyet nem lehet csinálni, max ebédidőben, ha szerencséje van, de ha az is egyszerre van mindenkinek?

Erre hazamegy és ahelyett, hogy nyugta lenne te tényleg azzal cseszteted, hogy mit nem rakott el, hogy a ruhái napokig elől vannak, pedig te összehajtogattad? Egyetlen kérdésem van csak, amikor összehajtogattad a ruháit, akkor nem volt időd el is tenni őket?? Kb fél perc, de max pár perc. Vagy esetleg ha valami annyira zavar, hogy nincs a helyén, akkor rakd el te, neked pár perc.. Vagy szimplán megvárod míg szabadnapos lesz, és akkor megkéred, hogy tegye el, addig meg elnézed ott ahol vagy...


Az ilyen emberek, mint amilyen te is vagy, jobb ha egyedülállók maradnak!

2022. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem teszem el én,mivel ő tudja a saját szekrényébe mit hova..ő se teszi be az enyémet.


Annyira nem nehéz munkát végez h ez tényező legyen...

2022. nov. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!