Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményeteket rólam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalos kérdése:

Mi a véleményeteket rólam és a 34 éves barátnőmről illetve mit tanácsoltok, hogy engednem kell-e a kérésének?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen hitellel együtt összehoztam egy saját lakást, de el kell adnom, mert nem bírja elviselni és sérti a női büszkeségét, hogy nem ő lehet az első nő a lakásomban. Mivel korábban a barátaimmal együtt áthívtam magamhoz azt a lányt is akivel összeakartam jönni előtte és ott aludt nálam, de nem velem egy ágyban. Ezen teljesen ki van akadva, hogy emiatt nem lehet különleges, mivel így nem Ő az első nő a lakásomban. Amit még tudni kell a lakásról, hogy új bútorok vannak benne, ahol se én se másoknak nem volt még nemi kapcsolata. Az előzményekről még tudni kell, hogy korábban már tennem kellett egy kompromisszumot, mert a faceről le kellett törölnöm az összes exet, illetve a nyaralásokról készült olyan csoportképeket is amin a korábbi exem is rajta van. Nagyon ideges volt rám, mert a facen az ismerősöm voltak a korábbi exeim, akikkel likeoltuk is egymást, mert szerinte ez a ragaszkodás jele és csak a pszichopaták, lúzerek nyomorékok tartják meg a volt exeiket a facen. Mivel számomra nem jelentettek különösebben semmit, ezért letöröltem őket, de hónapok után is sérelmezi, hogy ezt nem előtte tettem meg, mert tudnom kellett volna magamtól is, hogy ez tisztességtelen és így nem illik kezdeni egy új kapcsolatot. De a szüleimre is ki van akadva, hogy szóba állnak egy volt exemmel akivel 12 évvel ezelőtt ismerkedtem csak pár hónapot, de vele sem volt nemi kapcsolatom. Azt a lányt gyerekkoruk óta ismerik a szüleim és bizonyos értelemben ők tanították, de a barátnőm kedvéért emiatt nem hajlandóak neki hátat fordítani, mivel hébe hóba szóba állnak vele és félévente, amikor haza megy a saját szüleihez, akkor beugrik a férjével együtt a családomhoz is. Szerintetek adjam el a lakást, vagy mit csináljak? 32 éves vagyok és nyugodtan leírhatjátok az őszinte véleményeteket, mivel név nélkül teszem fel a kérdést.

2022. nov. 26. 13:59
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
73%
Ez tulzas. A vegen meg elveteti veled magat aztan elvall es lehuzza a masik lakas aranak a felrt rolad. Go dolkodj!
2022. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom, hogy kérlek szépen, dobj ki a retkes, büdös fenébe! Nem normális. Ha nem dolgozik magán, vagy nem megy akár terápiára, akkor semmi mást nem érdemel az ilyen, csak magányt.
2022. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
71%
A nok nehezen viselik a konkurencia emlekeit. Viszont brutalis penzugyi bukta lenne eladni a lakast, leadozni stb. O mennyivel jarul hozza mindezekhez? Vagy csak a hiszti megy?
2022. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy papucs vagy.
2022. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit beteges a csaj. Én se tolerálom az exekkel a bratyizást, sőt kifejezetten örülök, hogy a legutolsó (aki a legproblémásabb volt) tiltotta a férjemet mindenhonnan. Azonban tudom, hogy (bár a férjem új párnákat, takarót vásárolt) abban az ágyban aludt amiben eddig én. Most dobtuk ki az ágyat, mert tönirement. Abban a kádban fürdött amiben én fürödtem, abba az edénybe főzött amibe én. És akkor mi van? Semmi. Nyilván nem én vagyok az első nő a férjem életében, de remélhetőleg az utolsó leszek.
2022. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
98%

Nőként mondom, hogy kuka!!!


Mi lesz a következő? Irasd is rá a lakástm

2022. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Beteg a nő! Szabadulj meg tőle. Ez csak roszabb lesz.


Vagy mondd meg neki, vegyen egy lakást új bútorokkal hogy te lehess az első pasija aki átlépi ott a küszöböt.

Hátha ettől észhez tér.

2022. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
Jaj anyám... Mondd, hogy szakítani fogtok. Ezt olvasni is fájt.
2022. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég.. el ne add !!! Ne is haragudj, tudom, hogy szereted de ez amit művel ez tök gáz. Egy uralkodó, egoista, önimádó és önbizalom hiányos nő. Mégis ki cserél lakást, házat ahányszor szakítás éri, hogy a következő esetleges párja "steril" lakásba jöjjön? Ez úgy hülyeség ahogy van. Szerintem van másik megoldás is. Vegyen ő egy lakást ahová beköltöztök aztán legyenek ilyen elvárásai. Azon kívül, hogy féltékeny talán még a Télapóra is olyan elvárásai vannak amyeket kétlem, hogy ő tudna teljesíteni. Most akkor nem vagytok egyenrangú felek? Mutasson példát. Nem beszélve arról, hogy hol van az megírva, hogy ti örökre együtt maradtok? A kapcsolatok nagy része szétesik, ez van. Egyszer csak valamelyiktek rájön, hogy mégsem kell ez, aztán nyakadon a gond ő pedig továbblép. Szóval egyértelműen add a tudtára, hogy nem fogsz a hisztik miatt lakást cserélni. És hát gondolom 34 évesen nem szűz már ugye? Nos akkor ha neki baja van, hogy nem első egy lakásban akkor esetleg neked is lehetne, hogy nem vagy első a punciban. Most akkor ő puncit vált? Vagy ez nem baj az ő logikája szerint? Na ha meg szűz 34 ben akkor most mar tudod miért. Mert elviselhetetlen volt moindenkinek.
2022. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
97%

Hát valami nagyon nem oké ennél a nőnél. Ha nem is akarod kidobni, nehogy eladd az ingatlant, vagy ráírd a felét. Akkor költözz másik házba, ha majd Ő megveszi azt. És még akkor is ki tudod adni a másikat albérletbe.

Amíg nem tudja megteremteni a pénzt, ne legyenek elvárásai, örüljön hogy van valami a feje felett.

És mi van akkor, ha más nővel is hancúroztál ott?? Gondolom ki lett mosva az ágynemű. Házasságot egyáltalán nem javaslom, ha mégis akkor legyen szerződés.

2022. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!