Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem rakja ki facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem rakja ki facebookon, hogy kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

8 napja együtt vagyunk és ma rákérdeztem, hogy kirakhatom e , hogy kapcsolatban vagyunk , erre ő mért akarom, erre én miért te nem? erre ő nem mert nem akarja, hogy mások "tudják az életét stb..." de azt nem értem, hogy a barátainak bemutat, 2 db testvérének bemutatott! szégyel? vagy ez miért van?

előre is köszi!


2010. szept. 30. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azért, mert vadidegeneknek semmi köze hozzá. Én sem raktam ki a férjem, pedig szeretjük egymást. Mi a jobb: ha a fészbukon kirak, de a barátainak, családjának nem mutat be, vagy fordítva? Jól gondolom, hogy lány vagy, és még nagyon fiatal? :)
2010. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok és a barátom kirakná de én meg nem
2010. szept. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Te aztán sötét vagy mint az éjszaka. 8 napja vagytok együtt? Basszus, még idegen vagy neki. Pláne a mai ismerkedési szokásokat elnézve (amikor évek múltán is idegenek egymásnak a "párok").


De jó hogy az interneten élsz. Biztos érdekes leehtsz. (Lány vagy és fiatal és/vagy ostoba).

2010. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
basszus.... kapcsold ki a szamitogeped ha ennyire elveszi az agyad... menj setalni
2010. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Párod teljesen korrektül válaszolt a kérdésedre. Őszintén megmondta, hogy nem áll szándékában kiteregetni a magánéletét a nagyvilág felé. Ez egy teljesen elfogadható válasz. Szégyellni biztosan nem szégyell. Akkor nem mutatna be a testvéreinek, barátainak. Tartsd tiszteletben, hogy a MAGÁNéletét nem a KÖZÖSSÉGi oldalakon szeretné mutogatni.
2010. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azis lehet amit előttem irtak,hogy nem akarja hogy idegenek tudják az életét,vagy esetleg nem érdekli a számitógép és a net, VAGY nekem volt egy olyan este,hogy nem rakta ki hogy kapcsolatban,mert csak a szexre kellettem neki és szégyellt, nem szeretett.
2010. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vááááááááááá
2010. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de akkor a volt barátnőjét miért rakta ki? ott volt neki, a korábbi eseményekben, hogy már nincs kapcsolatban, ez azt jelenti, hogy volt!
2010. szept. 30. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább koncentrálj arra, hogy építgesd a kapcsolatot. Nagyon az elején vagytok, ne szúrd el ilyen marhasággal.
2010. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én simán dobnálak. Illetve dugnálak és dobnálak, hogy meglegyen a sorrend.
2010. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!