Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jelöli be facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöli be facebookon a barátom, hogy kapcsolatban van velem?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőjével egyből bejelölte,sőt közös képeket is felraktak.
2011. jan. 1. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Irigylem a problémáid.
2011. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a legkisebb gondja is nagyobb lehet annál, mint hogy a f@szbúkon átállítsa azt a szart.
2011. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sasna ***** válasza:
kérdezd meg tőle.. nekem is sz.rul esne :S
2011. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy nem a legnagyobb probléma,de azért na..
2011. jan. 1. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg!!!
2011. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
pffff szánalmas! Annyira facebook függők vagytok, hogy a szerelmet is onnan várjátok már!
2011. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű! Én ilyen esetben már rég felvágtam volna az ereimet.
2011. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy van pasid b.sszameg és ne azon hisztizz hogy másoknak nem tudsz ezzel dicsekedni!!!
2011. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sose írnám ki arra a szarra, meg eddig se írtam ki, hogy kapcsolatban vagyok vagy sem. Mert minek??? Hogy lájkolják???

Vagy mert ha kapcsolatban vagyok, akkor "hú hát nekem azt ki kell irni"?

2011. ápr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fhu ennyi rosszindulatu embert... -.- Lehet hogy mikor az elozo baratnojevel rakta ki akkor rossz dolog lett belole, pl. valaki beszolt. Vagy mar nem erdekli annyira a facebook, nem is gondol ra. Lehet hogy arra var hogy te rakd ki. (lehet hogy az elozo baratnojenel is a csaj akarta kitenni)

Legrosszabb esetben nem mer felvallalni.

2013. márc. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!