Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehet megbeszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehet megbeszélni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek ha mondok vlmit egyből azzal jön h amit ő akar vagy tesz sose jö és besértődik.

Holott nem ezt mondtam..



Bármilyen apróság esetén képes ezt eljátszani és még ő csodálkozik h nem halad a kapcsolatunk sehova


2022. nov. 26. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Szembesíted vele. Ha nem hajlandó elgondolkozni rajta, hogy változtatni kellene a kommunikációján, akkor kár ezen erőlködni, már ha valóban nem te vagy folyton ellenséges vele.

Mondanál példát?

2022. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Bugyuta példák:


Az ételmaradékot oaszeontottem egy műanyag dobozba. Ő mondta h átönti zacskóba és úgy visszük el abyumékhoz.

Mondom minek öntögetni mikor majd hazahozzuk a dobozt. Erre nem, mert sose kerül vissza! - úgy csinál mintha akkora gond lenne az a doboz h vadidegennél maradna..de minden segítséget megkap ő is a szüleimtől ő meg egy retek dobozon problémázik..

Erre előadta h amit ő akar az sose jó stb..


D

2022. nov. 26. 23:32
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Ok, tényleg bugyuta. Nyilván tudja, hogy sosem kerül vissza, legközelebb öntsd zacskóba.

Ő lehet nem akar a szüleidtől segítséget kapni, főleg nem úgy, hogy sosem kérte, és nem is abban, amire szüksége lenne.

Szakítsatok végre, még a gyk. is fellélegezne!

2022. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudtok kommunikálni. Nincs nagy jövőtök.
2022. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha te ilyen kis dologba beledzólsz, ne haragudj de az se normális. Adj neki teret, amibe nem szólsz bele, mert így nem lesz jó.
2022. nov. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Dobd ki a csajt. Kuka.
2022. nov. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se állnék neki zacskoba öntögetni. Tejfölös doboz, vagy befottes uveg ugyis mindig van. Még a dobozt se mosogatnám
2022. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Igaza van a doboz terén.

Én sem szeretek így adni ételt mert valóban nem kapom vissza a dobozt, és könyörögnöm kell hogy hozzák vissza.

Van amikor elfogy az összes dobozom, mert a gyerekeimnek szoktam kaját adni benne [ők már külön élnek).

Most havonta vegyek dobozokat több ezer forintért?

Igen, egy kis műanyag cucc, pár száz forint, de sok kicsi sokra megy.

Akkor tulajdonképpen én veszem nekik a dobozokat ha nem hozzák vissza.

2022. nov. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell könyörögni? Legközelebb mikor visztek kaját, vissza kell kérni az előző dobozt. A következő alkalommal már automatikusan fog menni minden.
2022. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen igaza van! A gyk felé abból áll, hogy itt szidod a nődet. Még levegőt venni se tud úgy, hogy neked megfeleljen.

A jó hír az, hogy egy életen át tudjátok utálni egymást. Soha az életben nem lesz jobb. Mindig lesz okod a panaszra, és a heti egy veszekedésből így lesz napi egy, aztán napi tíz. Ne add fel! Mindig lehet rosszabb, a végtelenségig fokozható a boldogtalanság! Élvezd ki minden percét! 15 percenként tudsz már kérdésnek álcázott siránkozást kiírni. Jöhet a következő!

Apropó: felkelt màr? Körmözés hogy halad? Gyerekért hisztizést letudta? Sikerült ma már összeveszni?

2022. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!