Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nővel mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nővel mindig érdemes megbeszélni az első szex előtt, hogy mi lenne, ha terhes lenne?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy biztosan menne e abortuszra, ha baj történik.
2022. szept. 2. 08:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz gyereket, védekezz!
2022. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Védekezni kell és akkor nem kell már első szex előtt terhességről beszélgetni.
2022. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen, persze.

Sok nőnek eszébe sem jutna abortuszra menni, szóval erre egyrészt kár apellálni, másrészt meg hatalmas pofátlanság is. Védekezni kell, ha nem akarsz gyereket, nem abortuszra hajtani a nőt.

2022. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Húzz gumit, idióta.
2022. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Miért videóra veszed és feljelented hogy nem tartotta be az alkoholos befolyáltság alatt tett ígéretét vagy szerződésbe foglalod, 2 tanuval közjegyző előtt?


Tök mindegy mit mond előtte , ha terhes lesz és hirtelen anyai érzések támadnak fel benne és meg akarja tartani, akkor csengetheted a tartásdíjat.


Védekezz, ne más igéretében bízz.


Gyerrk vagy ha így gondolkozol, még ne szexelj

2022. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor menj biztosra és köttesd el magad.
2022. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem alap hogy csak olyannal szexelek akivel meg tudjuk beszélni hogy mit teszünk ha beüt a baj. Nyilván alapvető a védekezés, de sajnos nincs 100%-os módszer.
2022. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Én mondtam kérdés nélkül is, hogy úgy vigyázzon, nem mennék abortuszra. Volt nagy hápogás :D

DE gumit is kell húzni. Már csak azért is, mert elkaphattok ezt-azt.

2022. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszer estem ebbe bele, habár mi akkor már fél éve együtt voltunk. Akkor hatalmas veszekedések árán végülis elmentem abortuszra, mert beláttam hogy ennek a kapcsolatnak vége, egyedül meg nem mertem bevállalni akkor még egy gyereket.

Mostmár az elején közlöm, hogy védekezés mellett ha esetleg becsúszik, biztos lehet benne hogy nem fogom elvetetni.

2022. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha neked ez ennyire fontos, akkor érdemes beszélni erről előtte is. Bár nálam furcsán venné ki magát, hogy miért hozza föl, nyilván nem akarok gyereket egy embertől, akit csak most ismertem meg... de ha elmagyarázná, hogy érte már negatív tapasztalat, és szeretne ilyen szempontból tisztán látni, akkor megérteném. Főleg, hogy velem is volt olyan, hogy viszonylag friss kapcsolatban kiszakadt a gumi. A párom (29F) nagyon kiakadt ezen, nekem picit túlzóan is, rosszul esett. Aztán természetesen megbeszéltük, vettem be tablettát, nem lett gond a dologból. Ha előre beszélünk erről, és tudjuk, hogy egyikőnk sem akar most még (talán később sem) gyermeket, valószínűleg nem lett volna ekkora az ijedtség. (Bár nem tudom mennyire egyszerű kiszűrni azokat, akik csak azt mondják, amit hallani szeretnél: "persze, nem szeretnék gyereket én sem", aztán, ha tényleg baj van, meg nem akarnak tenni ellene.)
2022. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!